18 Жовтня 2021

«Байєр» виділить понад 2 млн грн для підтримки соціальних проєктів

Компанія «Байєр» в Україні виділила понад 2 млн грн для соціальних проєктів, спрямованих на популяризацію науки, сталих практик ведення сільського господарства, здорового харчування та покращення умов у закладах охорони здоров’я.

Досить різні за напрямками ініціативи об’єднані баченням компанії «Байєр»: «Наука заради кращого життя».

«Компанія «Байєр» кожного року підтримує соціальні проєкти, що допомагають впроваджувати позитивні зміни в суспільстві. У 2021 році ми вирішили в першу чергу підтримати громадські організації, з якими співпрацювали у минулому, та які планують масштабувати свої проєкти.

Є й нова ініціатива, спрямована на покращення освіти та популяризацію науки – разом з Центром «Розвиток КСВ» ми запускаємо програму для підвищення кваліфікації спільноти вчителів природничих та точних наук», – зазначив керівник відділу зв’язків з громадськістю компанії «Байєр» в Україні Віталій Федьчук.

Гранти від компанії «Байєр» у 2021 році отримають:

  • Громадська організація «СТЕП», переможець програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього»: проєкт спрямований на популяризацію бджільництва та вживання продуктів бджільництва, збільшення можливостей зайнятості для сільського населення поза сферою сільськогосподарського виробництва. Проєкт планують реалізувати у Запорізькій області.
  • Благодійна організація «Благодійний фонд «Харків з тобою», переможець програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього»: проєкт передбачає облаштування 18 бібліотечних пунктів з 5400 книжками у медичних закладах для пацієнтів, які проходять тривале та виснажливе лікування, з метою покращення їхнього емоційного та психологічного стану. Проєкт планують реалізувати у Київській, Полтавській та Харківській області.
  • Громадська організація «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця», переможець програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього»: проєкт передбачає проведення психолого-навчальних тренінгів для людей з інвалідністю та їхніх родин, створення спеціально облаштованих комфортних умов для перебування родин з людьми з інвалідністю та організацію 8 інклюзивних навчальних вікендів. Проєкт планують реалізувати у Вінницькій області.
  • Громадська організація «Здоровбудь!»: проєкт передбачає створення річної онлайн-програми з правильного харчування та здорового способу життя для шкіл України. Програма включатиме теми про те, чому важливо обирати здорову їжу замість глибоко оброблених продуктів; що таке харчові відходи; як харчуватися, щоб зберегти власне здоров’я та здоров’я нашої планети.
  • Громадська організація «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»: проєкт передбачає створення спеціальної програми з підвищення кваліфікації спільноти вчителів природничих та точних наук «STEM-майстерня». Програма складатиметься з лекційних та практичних занять, які забезпечать учасників та учасниць низкою сучасних навичок, необхідних для впровадження STEM-освіти у навчальних закладах сільської місцевості. До участі у програмі буде відібрано 200 вчителів та вчительок з різних регіонів України.
  • Благодійний фонд «Твоя опора»: проєкт передбачає підтримку сільських громад, де розташовані виробничі та дослідницькі потужності компанії «Байєр». А саме: забезпечення місцевої школи чистою питною водою, організацію для школярів уроків англійської мови та тренінгів з безпеки на дорозі, проведення семінарів віртуальної освіти для батьків школярів та школярів, забезпечення спортивним обладнанням та навчально-методичними матеріалами місцевого дитячого садочку. Проєкт реалізують у Житомирській та Черкаській областях.

За втіленням підтриманих соціальних проєктів можна стежити на Facebook-сторінці компанії «Байєр» www.facebook.com/BayerUkraine.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Виведено сорт картоплі з генами диких рослин стійкий до фітофторозу

Одним із найбільш розповсюджених і шкодочинних захворювань...

Корейські вчені отримали нове ефективне добриво з метану

Дослідники з Університету Кен Хі (Південна Корея)...

Погода

Kyiv
чисте небо
6.2 ° C
8 °
4.1 °
64 %
1.8kmh
0 %
Нд
6 °
Пн
11 °
Вт
10 °
Ср
13 °
Чт
17 °