11 Липня 2026
ELANTRO_1068x150

Bayer інвестує у виробництво полуниці

Компанія Bayer оголосила про розширення свого бізнесу з виробництва фруктів і овочів, який тепер включає полуницю.

З цією метою Bayer купує активи Національного інституту сільськогосподарської ботаніки, NIAB, який базується у Великобританії. Угода дозволить підрозділу Crop Science вийти на ринок захищеної полуниці та забезпечить виробникам рішення та високоякісну полуницю.

Сорти полуниці доповнюють біологічні та хімічні засоби захисту рослин Bayer.

«Полуниця є лідером у категорії продуктів, на яку припадає понад 23 відсотки продажів свіжих фруктів, – сказав Інчі Данненберг, керівник відділу овочів компанії Bayer. – З виходом Bayer на ринок полуниці ми запропонуємо виробникам преміальну генетику в поєднанні з інноваційними засобами захисту рослин і цифровими рішеннями. Додавання полуниці до портфоліо Bayer є природним прогресом, який також роблять багато наших клієнтів».

Програма розведення полуниці NIAB функціонує вже понад 40 років, починаючи з дослідницької станції East Malling в окрузі Кент, Великобританія.

«NIAB в East Malling створив міцну основу для вирощування полуниці завдяки більш ніж сторіччю досліджень у сфері садівництва світового рівня на нашому заводі в Кенті, і ми пишаємося тим, що це продовжуватиметься з Bayer», — сказав Маріо Каккамо, генеральний директор NIAB.

bayer.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Які хвороби та шкідники переважають на цукрових буряках

За інформацією Держпродспоживслужби, на рослинах цукрових буряків...

В Україні зафіксовано вовчок на ріпаку, який може знищити до 100% врожаю

В Україні відомий та поширений вовчок соняшниковий...

Погода

Kyiv
хмарно
20.4 ° C
20.4 °
19.8 °
70 %
0.5kmh
96 %
Сб
20 °
Нд
23 °
Пн
24 °
Вт
25 °
Ср
28 °