14 Червня 2021

Битва Агротитанів: сівалки під прицілом

В рамках щорічної виставки-демонстрації техніки в польових умовах «Битви Агротитанів 2017», що відбудеться 7-8 вересня на базі групи компаній «ТАК» учасники матимуть змогу оцінити сівалки не тільки в роботі, а й побачити безпосередній результат – 4-х тижневі сходи кукурудзи та пшениці.

«Будь-яку сівалку варто оцінювати в два етапи: перший – коли вона працює, безпосередньо в роботі, і другий етап – це оцінка сходів, тобто результат роботи цієї сівалки. «Битва Агротитанів» цього року буде унікальною тим, що одночасно можна буде оцінити і те, і інше. На жаль, не всі основні гравці ринку відгукнулись на запит, але кілька «хоробрих» сівалок приїхало і разом з ними ми заклали «ранні посіви», – коментує Володимир Мірненко, експерт з технологічної підтримки «Пьотінгер Україна», що виступає спеціальним партнером «Битви Агротитанів».

В «ранніх посівах» взяли участь просапні та зернові сівалки виробництва «КУН»,  «Пьотінгер», «Велес Агро» та «Моносем», які працювали по двом різним агрофонам: культивація та прямий посів в стерню пшениці.

За повідомленням організаторів, такий формат демонстрації надає можливість вибрати дійсно найкращий агрегат: «Сівалка в роботі – це добре, проте потенційні покупці хочуть бачити і результат її роботи: глибину посіву, густоту та сходження. Саме тому, ми зробили «демонстраційні посіви» за місяць до події, аби учасники розуміли чи підходить їм конкретна техніка, чи задовольняє по всім параметрам і чи підійде даний агрегат для роботи на полях їхнього господарства», – пояснює керівник проекту Алла Чухрій.

Дикун

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Фітосанітарний стан посівів та садів на 14 червня

Повсюди агрокліматичні умови сприяли розвитку та поширенню...

Як ефективно контролювати пероноспороз соняшника

Затяжні опади весняно-літнього періоду, а також нетиповий...

Неякісні гербіциди можуть спровокувати пасинкування кукурудзи

Сучасні гібриди кукурудзи переважно мають одне стебло....

Погода

Kyiv
чисте небо
25.3 ° C
26 °
21.8 °
50 %
3kmh
0 %
Пн
23 °
Вт
26 °
Ср
25 °
Чт
26 °
Пт
25 °