14 Червня 2021

Національний День Поля від компанії “Агросем”

«Ми змінюємося разом зі світом» – саме з таким гаслом компанія «Агросем» відкрила Національний День Поля, що відбувся 17 серпня на базі науково-виробничого агропромислового підприємства «Ель Гаучо». Метою заходу було ознайомлення аграріїв із новинками та науковими розробками міжнародних партнерів «Агросем», агрономічними інноваціями та передовими технологіями світу.

В рамках Національного Дня Поля відбулася презентація нового брендингу «Агросем». Компанія представила не лише зміну корпоративних кольорів, а й заявила про новий, більш професійний підхід та ширший спектр вирішення питань у сфері обслуговування аграрного сектору.

На заході були присутні ключові бізнес-партнери «Агросем», зокрема, такі провідні селекційні компанії з виробництва насіння як: KWS, Dow Seeds, Maisadour, Saaten Union, Prograin та Strube. Серед виробників добрив та засобів захисту рослин були представлені Yara, Grupa Azoty та Stoller. І, звичайно ж, виробники високоякісної сільськогосподарської техніки John Deere, Vaderstad, Manitou та поливні системи Lindsay.

В ході міжнародного столу партнерів виступаючі із задоволенням ділилися з аграріями світовим досвідом та особливостями роботи в своїй галузі. Під час обговорення були висвітлені глобальні напрямки розвитку сільського господарства. Свої виступи слухачам представили: директор по Східній Європі компанії «Yara» Олав Гюнтер-Борстель, генеральний директор «John Deere» в Україні Пітер Заксе, керівник відділу розвитку та меркетингу кукурудзи в Європі компанії «Dow Seeds» Аттіла Шокол, генеральний директор компанії «Vaderstad» в Україні Віталій Філатов, генеральний директор компанії «KWS Україна» Олександр Федоров та регіональний директор по Східній Європі компанії «Saaten Union» Халілова Олена.

Під час Національного Дня Поля вперше в Україні було представлено нову модель комбайнів S серії – JD S770. Українські агровиробники мали змогу одними з перших ознайомитися з новим агрегатом збору урожаю, адже офіційна презентація цього комбайну у Ганновері запланована на осінь. Комбайн демонструє високу якість обмолоту зерна, легко налаштовується та оснащений новою роторною технологією, має високу продуктивність збору врожаю при найнижчих втратах зерна, а також високий коефіцієнт корисної дії через простий привід сепаратора. JD S770 чудово поводить себе на схилах через ідеальне конструювання. Система JDLink присутня в базовій комплектації.

Аграрії приділили велику увагу системам точного землеробства, оскільки прагнуть вийти на новий рівень продуктивності та управління сільським господарством. В рамках Національного Дня Поля компанія «Агросем» продемостувала рішення John Deere FarmSight, за допомогою якого у фермерів є можливість дистанційного контролю окремих машин, що гарантує завчасне технічне обслуговування, оптимізацію продуктивності та витрати палива. Також, використовуючи John Deere FarmSight фермери отримують більш докладні агрономічні відомості, що дозволяє у ході роботи приймати найточніші рішення.

На демонстраційних ділянках відвідувачі ознайомилися з сучасними досягненнями в селекції та технології вирощування сільськогосподарських культур, таких як: соя, соняшник та кукурудза.

Компанія «Агросем» презентувала два власні нові гібриди кукурудзи «Кріос» та «Аполон», які є холодостійкими, придатними для ранньої сівби та мають стабільно високий урожай зерна.

Палюче сонце та спека надворі не стали на заваді наполегливим трудолюбивим аграріям почерпнути багаж корисної інформації для подальшої продуктивної та прибуткової роботи на своїх підприємствах.

“Агросем”

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Фітосанітарний стан посівів та садів на 14 червня

Повсюди агрокліматичні умови сприяли розвитку та поширенню...

Як ефективно контролювати пероноспороз соняшника

Затяжні опади весняно-літнього періоду, а також нетиповий...

Неякісні гербіциди можуть спровокувати пасинкування кукурудзи

Сучасні гібриди кукурудзи переважно мають одне стебло....

Погода

Kyiv
кілька хмар
23.6 ° C
26.1 °
20.6 °
53 %
4kmh
20 %
Пн
23 °
Вт
26 °
Ср
25 °
Чт
26 °
Пт
25 °