01 Липня 2022

Case IH виконує масштабне замовлення машин для українського агробізнесу

Одна з найбільших груп з виробництва добрив в Україні продовжує довіряти Case IH як основному постачальнику ключового сільськогосподарського обладнання для свого бізнесу, замовивши техніку на загальну суму 11 млн. доларів США, що включає кілька одиниць найновіших тракторів Steiger AFS Connect, дискові глибокорозпушувачі Ecolo-Tiger та агрегати для внесення безводного аміаку Nutri-Tiller.

Steiger AFS Connect
Steiger AFS Connect

Компанія УКРАГРО НПК, яка входить до групи OSTCHEM, постачає мінеральні добрива, реалізовує насіння та засоби захисту рослин. На сьогодні активно розвиває напрямок транспортування та внесення рідкого аміаку для сільськогосподарських підприємств усіх розмірів по всій країні.

Нова угода, яка вкотре доводить продовження довгострокових відносин з Case IH як з надійним партнером з постачання техніки, включає 30 тракторів Case IH Steiger 500 AFS Connect, що мають найновіші можливості безконтактної передачі даних, модернізовану кабіну, мультифункціональний підлокітник та багато інших оновлень для підвищення ефективності машини та комфорту оператора.

Ecolo-Tiger
Ecolo-Tiger

Також до угоди входять 30 агрегатів Case IH для внесення безводного аміаку Nutri-Tiller 955, що дозволяють застосовувати рідкі добрива в культивованих смугах, не порушуючи при цьому вільні, незадіяні смуги ґрунту. Замовлення закінчується трьома дисковими глибокорозпушувачами Ecolo-Tiger 875, придбаних для основного обробітку ґрунту та відмінного проходження пожнивних залишків.

«Зважаючи на найновіші розробки в лінійці продуктів Case IH, такі як трактори Steiger AFS Connect, а також добре перевірені часом аплікатори Nutri-Tiller та дискові глибокорозпушувачі Ecolo-Tiger, ми раді продовжити нашу довгострокову співпрацю з Case IH в Україні, як нашим ключовим постачальником обладнання, і зробити замовлення такого масштабу», – говорить Володимир Довбня, генеральний директор УКРАГРО НПК.

Nutri-Tiller
Nutri-Tiller

«Україна добре відома своїм великим сільськогосподарським бізнесом та розміром земельного банку»,- зазначає Юрій Єгоров, бізнес-директор Case IH в Україні та Молдові.

«Завдяки нашому асортименту сільськогосподарського обладнання, особливо потужних тракторів, обприскувачів та іншої техніки, Case IH пропонує ідеальний продукт для підтримки українських компаній. Однак ми вперше укладаємо таку велику угоду не з холдингом-виробником, а з компанією, що в більшості надає послуги та засоби для аграрного бізнесу. Ця угода відкриває нові можливості для Case IH в Україні».

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Науковці вивели сорт пшениці, надстійкої до хвороб

Група доктора Хана Фангпу з Інституту генетики...

В Україні знову змінилися закупівельні ціни на сою та ріпак

Котирування на ріпак та сою кілька тижнів...

Експорт української агропродукції залізницею під загрозою

За словами Марії Дідух, директора ГС «Всеукраїнський аграрний...

Погода

Kyiv
чисте небо
30.4 ° C
30.4 °
30.4 °
51 %
0.5kmh
0 %
Пт
30 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °