05 Липня 2022

Експерти BASF – про насіннєвий портфель компанії

Експерти підрозділу BASF Agricultural Solutions під час Online Seed Forum – 2021, спонсором якого став агродепартамент, поділилися підсумками та прогнозами розвитку насіннєвого портфеля компанії.

Під час свого виступу Тьєррі Мену, керівник бізнес-напряму насіння, гібридів та польових культур у регіоні Європи, Близького Сходу та Африки, зосередив увагу на минулому, нинішньому та майбутньому вкладі BASF у розвиток насіннєвого ринку України.

Передові науковці та селекціонери з усього світу (Канада, США, Франція, Австралія, Німеччина та Україна) десятками років працюють над новими гібридами й сортами, адаптованими до складного клімату та високоврожайними. Зокрема, це стосується таких напрямків як озимий ріпак (перша насіннєва пропозиція агродепартаменту в Україні), гібриди соняшнику та пшениці.

Експерти BASF - про насіннєвий портфель компанії«Світовий ринок насіння щороку продовжує свій ріст на 6-7%. Україна – важливий гравець на ньому. Пшениця для місцевої економіки – одна з головних як експортних, так і внутрішніх культур. Однак, зважаючи на зміни клімату та нестабільні погодні умови, вирощувати її стає дедалі важче. Тому все більшого значення набуває якісне насіння з високим потенціалом та гарною врожайністю, яке за кілька років представить ринку компанія BASF», – наголосив Тьєррі Мену.

«В Україні ми пропонуємо насіння озимого та ярого ріпаку, соняшнику, а також ведемо роботу в напрямку гібридної пшениці. Для наших селекціонерів важливо, щоб культури були адаптовані до українських умов. Наприклад, для ярих культур цінними є посухостійкість та стійкість до стресових умов, а для озимого ріпаку та пшениці – зимостійкість», – коментує Тарас Костина, керівник напрямку маркетингу насіння департаменту BASF Agricultural Solutions.

Насіннєвий ринок України має значний потенціал для розвитку. По всьому світу зростає запит на вищі врожаї олійних та зернових культур без додаткового збільшення площ.

Згідно з останнім звітом USDA, цьогоріч світове виробництво пшениці зросте до рекордних 776,8 млн т. І Україна в цьому процесі відіграє важливу роль.

Експерти BASF - про насіннєвий портфель компанії«Якщо характеризувати минуле, сьогодення та майбутнє насіннєвого бізнесу BASF  в Україні, то постачання якісних ЗЗР, с/г рішень та інноваційних технологій для збільшення прибутку – це про минуле й теперішнє.

Майбутнє ж – за системним підходом, який поєднує в собі високоякісне насіння, потужний захист та цифрові рішення. Тому компанія працює над виведенням на ринок гібридів пшениці, які разом з якісними ЗЗР та інноваційними сервісами, допоможуть аграріям сповна розкрити потенціал рослини й забезпечити високий врожай», – зазначив Матіас Хорш, директор з маркетингу департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Щороку компанія інвестує близько мільярда євро у розробку та дослідження нових діючих речовин. Свідченням цього є інноваційне портфоліо з лінійкою унікальних технологій захисту посівів, насіння, а також цифрових рішень.

Завдяки чому BASF допомагає аграріям оптимізувати ведення бізнесу, забезпечити його сталий розвиток, відповідальне ставлення до довкілля та знизити пестицидне навантаження на ґрунт без втрати майбутнього врожаю.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Чому цьогорічного падіння врожаю не уникнути

Україна завжди відігравала роль потужного та надійного...

Як правильно провести десикацію для якісних жнив

Війна внесла корективи не лише в посівну,...

Бор для формування високої врожайності культур

Сьогодні застосування позакореневих підживлень мікроелементами (B, Zn,...

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
20.6 ° C
22 °
19.8 °
82 %
1.4kmh
34 %
Вт
32 °
Ср
32 °
Чт
23 °
Пт
27 °
Сб
30 °