24 Жовтня 2021

Через пандемію COVID-19 виставку AGRITECHNICA перенесли на березень 2022

Нові дати для Agritechnica – з 27 лютого до 5 березня 2022 р. З перенесенням виставки на чотири місяці пізніше DLG як організатор, а також члени Асоціації сільськогосподарських машин VDMA вважають, що компанії-учасники отримають потрібну впевненість, що виставка справді відбудеться, для планування в ній участі.

«Як провідна платформа у світі, AGRITECHNICA є місцем зустрічі всієї галузі сільськогосподарського машинобудування, а також провідною міжнародною бізнес-платформою.

Основною передумовою для того, щоб експоненти, відвідувачі та ділові партнери знову зібралися на AGRITECHNICA, є успішна стратегія вакцинації та тестування в Німеччині, Європі та в усьому світі.

Наш головний пріоритет – запропонувати експонентам та відвідувачам можливість впевнено планувати свою участь, але наразі це неможливо. Саме тому DLG у тісній співпраці з радою експонентів AGRITECHNICA та Асоціацією виробників сільськогосподарських машин VDMA як галузевого партнера прийняло рішення відкласти AGRITECHNICA, – сказав Рейнхард Грандке, головний виконавчий директор DLG. – Ми впевнені, що до кінця літа, а саме до цього терміну експонентам потрібно зареєструватися на AGRITECHNICA 2022, ми зможемо надати нашим експонентам та відвідувачам ясність, необхідну для впевненості у їх плануванні».

«Для нашої галузі Agritechnica є і буде залишатися безперечним флагманом у світі міжнародних виставок. У тісній співпраці з DLG ми зробили все можливе, щоб розробити концепцію виставки цієї осені з урахуванням умов пандемії. Наразі триває третя хвиля пандемії, але, перш за все, це – невтішна політика вакцинації у німецькому федеральному та регіональному урядах, яка, на жаль, поки що пригальмувала нас.

Зараз ми дивимося на весну 2022 року зі свіжим імпульсом та сповнені енергією передчуття можливості святкувати Agritechnica разом такою, якою ми її знаємо і любимо», – сказав Ентоні ван дер Лей, голова Асоціації виробників сільськогосподарських машин VDMA, підкреслюючи провідну позицію Agritechnica.

Agritechnica повернеться до виставкового центру в Ганновері, Німеччина, з 27 лютого по 5 березня 2022 року, щоб запропонувати відвідувачам насичену виставкову та технічну програму на актуальні теми міжнародного сільськогосподарського машинобудування та землеробства.

З листопада 2021 року на цифровій платформі DLG запропонує програму фахової інформаційних заходів, що збільшить охоплення AGRITECHNICA та надасть додаткові можливості для нетворкінгу. Додаткова інформація: www.agritechnica.com.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
7.6 ° C
8.7 °
5.2 °
76 %
0.9kmh
75 %
Нд
7 °
Пн
8 °
Вт
11 °
Ср
11 °
Чт
14 °