17 Травня 2022

Corteva Agriscience модернізує австрійський насіннєвий завод

Corteva Agriscience оголосила про інвестиції майже 5 мільйонів євро у свій виробничий завод в Австрії з метою покращення техніки безпеки та підвищення ефективності процесів.

Завдяки інвестиціям було збудовано новий цех та реалізовано можливість «заднього вивантаження», яке дозволить співробітникам безпечніше та ефективніше вивантажувати качани кукурудзи.

Модернізація підприємства з виробництва насіння кукурудзи, згідно з трирічним проєктом, вже запущена в роботу.

Парндорф є стратегічно важливим виробничим майданчиком гібридного насіння для Австрії та інших країн, включаючи Україну. Територія цього підприємства також включає дослідницьку станцію, регіональну лабораторію з тестування кукурудзи та комерційний відділ Австрії та Швейцарії.

Франциско Лінч, директор з насіннєвого виробництва та організації постачання Corteva Agriscience у Європі, сказав: «Ці інвестиції відображають нашу постійну цілеспрямовану роботу зі збільшення нашого виробництва якісного насіння в Європі. Подальше розширення та модернізація насіннєвого заводу – чудові новини про запровадження інновацій у регіоні. Можливість «заднього вивантаження» відповідає одній з наших основних цінностей у компанії Corteva Agriscience – Жити безпечно – і краще захистить наших співробітників від можливих загроз на робочому місці. Зважаючи на пандемію COVID-19 та всі необхідні захисні заходи, команда проробила величезну роботу з реалізації цього проєкту для повного забезпечення пріоритетності безпеки».

Інвестиції дозволили звести новий цех замість побудованого в 1983 році, який довелося прибрати, щоб звільнити місце для організації майданчика «заднього розвантаження».

Новий цех повністю оснащений вбудованою системою захисту, що постійно підтримує надійність критично важливого обладнання з виробництва насіння. А також – новою технікою, яка відповідає сучасним стандартам з точки зору виробничої точності та безпеки.

Завод, розташований у Парндорфі на 12 гектарах, приблизно за 40 км від центру Відня, розпочав виробництво насіння майже 40 років тому.

Це – повністю інтегроване підприємство з понад 100 штатними співробітниками Corteva Agriscience, які в сезонні піки отримують підтримку 200 додаткових тимчасових та контрактних працівників.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Цього року в Україні очікують хороший урожай суниці

Тепла погода та відсутність заморозків на початку...

«Контінентал» завершив посадку картоплі

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася посадка картоплі....

Надійний післясходовий захист соняшника, стійкого до імідазолінонів

Вирощування гібридів соняшника за окремими виробничими системами,...

Погода

Kyiv
рвані хмари
15.7 ° C
16.5 °
14.2 °
45 %
0.9kmh
62 %
Вт
18 °
Ср
11 °
Чт
19 °
Пт
22 °
Сб
18 °