05 Липня 2022

Corteva Agriscience представляє оптимізатор ефективності живлення Блу™ N

Corteva Agriscience вивела на український ринок оптимізатор ефективності поживних речовин Блу™ N в рамках свого портфеля біологічних препаратів. Тим самим допомагаючи задовольнити попит фермерів на інноваційні біологічні рішення для рослин.

Блу™ N фіксує атмосферний азот і надає рослині доступ до нього. Таким чином посилюючи засвоюваність поживних речовин для збалансованого зростання та розвитку рослин.

Блу™ N – біопрепарат на основі азотфіксуючої бактерії-ендофіту Methylobacterium symbioticum, яка взаємодіє з рослиною, забезпечуючи надходження азоту з атмосфери.

Нанесені на рослину у вигляді водного розчину, природні бактерії колонізують рослину та продовжують співіснувати з нею до кінця вегетації. Тим самим забезпечуючи рослинний організм додатковим азотом – 20-30 і більше кг на гектар. Це – за даними досліджень у країнах Європи.

За результатами польових досліджень, проведених в Україні протягом 2020-2021 років, збільшення врожайності після використання препарату становило 0,3-1,5 тонн на гектар кукурудзи.

Цінність цієї революційної технології забезпечується за рахунок комплексної ефективності управління поживними речовинами в природних польових умовах, що адаптується до потреб зростання та розвитку рослин та допомагає оптимізувати потенціал урожайності сільськогосподарських культур.

З 2022 року в Україні препарат буде доступний для застосування на зернових, просапних та овочевих культурах. У низці країн Європи Блу™ N буде продаватися під торговою маркою Utrisha™.

«Для наших клієнтів-фермерів дуже важливо не просто отримувати високі показники врожайності культур. А й дбайливо ставитися до землі, що відповідає нашим Цілям сталого розвитку 2030. Тому Corteva Agriscience продовжує виводити на ринок нові та інноваційні рішення, пропонуючи продукти біологічного походження. Вони доповнюють традиційні рішення у нашому портфоліо для сільгоспвиробників», – говорить Галина Радзіцька, категорійний менеджер з гербіцидів та Optinyte™ технології Corteva Agriscience.

Блу™ N доповнює роботу інгібітора нітрифікації N-Лок™ Mакс, який підвищує ефективність внесення азотних добрив. При цьому збільшується рівень доступного азоту у прикореневій зоні в середньому до 28%. Втрати азоту через вимивання скорочуються до 16%. До 51% знижується виділення парникових газів у повітря.

Цей запуск є частиною багаторічної угоди між Corteva Agriscience та Symborg, експертом у галузі мікробіологічних технологій, про яку було оголошено минулого року у зв’язку з азотфіксацією на основі мікробів.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Чому цьогорічного падіння врожаю не уникнути

Україна завжди відігравала роль потужного та надійного...

Як правильно провести десикацію для якісних жнив

Війна внесла корективи не лише в посівну,...

Бор для формування високої врожайності культур

Сьогодні застосування позакореневих підживлень мікроелементами (B, Zn,...

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
20.6 ° C
22 °
19.8 °
82 %
1.4kmh
34 %
Вт
32 °
Ср
32 °
Чт
23 °
Пт
27 °
Сб
30 °