28 Січня 2022

Corteva Agriscience представляє оптимізатор ефективності живлення Блу™ N

Corteva Agriscience вивела на український ринок оптимізатор ефективності поживних речовин Блу™ N в рамках свого портфеля біологічних препаратів. Тим самим допомагаючи задовольнити попит фермерів на інноваційні біологічні рішення для рослин.

Блу™ N фіксує атмосферний азот і надає рослині доступ до нього. Таким чином посилюючи засвоюваність поживних речовин для збалансованого зростання та розвитку рослин.

Блу™ N – біопрепарат на основі азотфіксуючої бактерії-ендофіту Methylobacterium symbioticum, яка взаємодіє з рослиною, забезпечуючи надходження азоту з атмосфери.

Нанесені на рослину у вигляді водного розчину, природні бактерії колонізують рослину та продовжують співіснувати з нею до кінця вегетації. Тим самим забезпечуючи рослинний організм додатковим азотом – 20-30 і більше кг на гектар. Це – за даними досліджень у країнах Європи.

За результатами польових досліджень, проведених в Україні протягом 2020-2021 років, збільшення врожайності після використання препарату становило 0,3-1,5 тонн на гектар кукурудзи.

Цінність цієї революційної технології забезпечується за рахунок комплексної ефективності управління поживними речовинами в природних польових умовах, що адаптується до потреб зростання та розвитку рослин та допомагає оптимізувати потенціал урожайності сільськогосподарських культур.

З 2022 року в Україні препарат буде доступний для застосування на зернових, просапних та овочевих культурах. У низці країн Європи Блу™ N буде продаватися під торговою маркою Utrisha™.

«Для наших клієнтів-фермерів дуже важливо не просто отримувати високі показники врожайності культур. А й дбайливо ставитися до землі, що відповідає нашим Цілям сталого розвитку 2030. Тому Corteva Agriscience продовжує виводити на ринок нові та інноваційні рішення, пропонуючи продукти біологічного походження. Вони доповнюють традиційні рішення у нашому портфоліо для сільгоспвиробників», – говорить Галина Радзіцька, категорійний менеджер з гербіцидів та Optinyte™ технології Corteva Agriscience.

Блу™ N доповнює роботу інгібітора нітрифікації N-Лок™ Mакс, який підвищує ефективність внесення азотних добрив. При цьому збільшується рівень доступного азоту у прикореневій зоні в середньому до 28%. Втрати азоту через вимивання скорочуються до 16%. До 51% знижується виділення парникових газів у повітря.

Цей запуск є частиною багаторічної угоди між Corteva Agriscience та Symborg, експертом у галузі мікробіологічних технологій, про яку було оголошено минулого року у зв’язку з азотфіксацією на основі мікробів.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Аграріям компенсують 25% витрат на придбання вітчизняної техніки для зрошення

Уряд підтримав проєкт постанови Кабінету Міністрів України...

Horsch модернізував двохножові котки-подрібнювачі

Німецька компанія Horsch модернізувала двохножові котки-подрібнювачі серії...

У НААН презентували новий високоврожайний сорт картоплі

Науковці Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук...

Погода

Kyiv
хмарно
0.8 ° C
1.5 °
-0.2 °
86 %
0.5kmh
100 %
Пт
1 °
Сб
-0 °
Нд
2 °
Пн
1 °
Вт
-0 °