16 Травня 2022

Corteva Agriscience виводить на український ринок інсектицид природнього походження

Corteva Agriscience вивела на український ринок новий інсектицид Радіант™. Він створений на основі інноваційної молекули Jemvelva™ active.

Ініціатива демонструє відданість Corteva створенню найкращих у своєму класі сталих рішень для фермерів, слідуючи раніше оголошеним Цілям сталого розвитку до 2030 року.

Молекула Jemvelva™ active утворена в результаті процесу ферментації ґрунтової бактерії Saccharopolyspora spinosa. Вона має унікальний механізм дії (IRAC Group 5) та не має відомої перехресної стійкості.

Вона вже широко відома в країнах Європи та США. І отримала численні визнання, включаючи премію американської Агенції по захисту довкілля (EPA) Green Chemistry Awards, яка відзначає продукти, що відповідають принципам «зеленої» хімії в хімічному дизайні, виробництві та використанні.

Екологічно чисте рішення для захисту рослин має влучну назву – «Jemvelva», що походить від слів англійською «gem» (коштовний камінь) та «velvet» (оксамит). Та свідчить про природний прихований скарб, м’який і делікатний для навколишнього середовища.

В Україні  продукт буде наявний в продажу в офіційних дистриб’юторів Corteva під комерційною назвою Радіант™. Та буде доступний для застосування на польових та плодоовочевих культурах.

Препарат ефективний при низьких нормах застосування та контролює широкий спектр шкідників. Тобто, представників ряду лускокрилих, двокрилих, жорсткокрилих, рівнокрилих і трипсів, зокрема бавовникову совку, капустяну міль, кукурудзяного стеблового метелика, трипсів. А отже таким чином підтримуючи природний баланс агробіоценозу.

Унікальний механізм дії дозволяє уникнути перехресної резистентності з інсектицидами інших хімічних груп.

Інсектицид Радіант™ має трансламінарну дію та здатність переміщатись вгору по ксилемі у випадку нанесення в зону кореневої системи. Препарат  стійкий до ультрафіолетового випромінювання й опадів.

Характеристики молекули Jemvelva™ active роблять інсектицид Радіант™ не лише безпечним для навколишнього середовища в разі застосування згідно з етикеткою, але і таким, що сприятиме експорту української сільськогосподарської продукції в країни ЄС. Тим самим допомагаючи виробникам дотримуватися суворих рекомендацій щодо обмежень залишків ЗЗР (MRL).

«Українські фермери прагнуть використовувати інсектициди, які дозволять їм ефективно контролювати шкідників, не шкодячи довкіллю та зберігаючи баланс на полі, що відповідає запитам сучасних споживачів.

Мета Corteva – допомагати сільгоспвиробникам об’єднувати сталі практики землеробства з високою продуктивністю. Тож наші науковці приділяють багато зусиль розробці препаратів, які отримані з природних матеріалів і доповнюють сучасні виробничі системи сільського господарства. Ми раді представити цю інновацію українським сільгоспвиробникам», – заявив Сергій Саблук, категорійний менеджер Corteva Agriscience.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
18.1 ° C
18.7 °
18.1 °
34 %
4.9kmh
92 %
Пн
17 °
Вт
17 °
Ср
13 °
Чт
18 °
Пт
22 °