16 Травня 2022

LEMKEN інвестує 18 млн євро у новий завод з виробництва просапної техніки

У 2018 році компанія, яка спеціалізується на виробництві сільськогосподарської техніки, доповнила свій асортимент продукції для професійного рослинництва просапними машинами.

З того часу, придбана з метою виробництва, нідерландська компанія Steketee стрімко виросла і процвітає. Це завдяки тенденції до використання знарядь для механічного знищення бур’янів камерами у всіх країнах світу.

У зв’язку з цим компанія LEMKEN інвестує у будівництво нового заводу в Північному Брабанті (Південна Голландія). Це недалеко від нинішнього виробничого майданчика, який увійде до агропродовольчого кластера Nieuw Принсенланд.

Завод відкриє свої двері наприкінці 2023 року та створить не менше 30 додаткових робочих місць.

Виконавчий директор LEMKEN Ентоні ван дер Лей (Anthony van der Ley) пояснює причини, які спонукали розпочати будівництво нового заводу: «Світ довкола нас змінюється дуже швидко. Тому всі учасники виробничого ланцюжка повинні разом працювати над стійким виробництвом продовольчих товарів При цьому провідну роль тут грає первинний сектор економіки – сільське господарство.

Нові технології надають нам безліч можливостей. Наприклад, для більш точного використання та поступового зниження кількості засобів захисту рослин під час переходу на продумане механічне знищення бур’янів. Тому з 2018 року ми повністю зосереджені на розробці, виробництві та продажу машин Steketee».

Ван дер Лей додає, що амбіції виходять за рамки простого розширення та модернізації: «Ми хочемо більше інвестувати у розробку нових продуктів, щоб посилити інноваційну спрямованість Steketee, таку як використання штучного інтелекту».

«Поряд зі зростанням нашої компанії ми приділяємо увагу хорошим умовам роботи, – додає Нікола Лемкен (Nicola Lemken). – Ми дуже раді, що знайшли місце поблизу. І всі працівники без проблем зможуть переїхати на нові робочі місця.

Для майбутніх працівників приємна обстановка також важлива. Крім того, ми пов’язуємо креативний дизайн нової будівлі з можливістю зарекомендувати себе як досвідчений і водночас передовий партнер для інших підприємств, університетів та шкіл та стати трампліном для студентів чи стартапів».

Ільян Шоутен (Iljan Schouten), керівник компанії Steketee, радий майбутнім перспективам. Він каже: «Вже через три роки після покупки компанії ми зробили великий крок уперед. Я пишаюся довірою, яка компанія LEMKEN надає марці Steketee та команді юних талантів й досвідчених співробітників.

Що стосується нашого заводу та нашої готової продукції, ми здебільшого робимо ставку на нові технології. Тому буде створено не лише ультрасучасну виробничу зону, але й центр наукових розробок та агрофорум. Вони стануть джерелом натхнення та базою знань для наших місцевих та закордонних клієнтів».

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
18.1 ° C
18.7 °
18.1 °
34 %
4.9kmh
92 %
Пн
17 °
Вт
17 °
Ср
13 °
Чт
18 °
Пт
22 °