DowDuPont визнана найкращим місцем роботи в сфері агрохімії та насінництва у 2018 році

116
Corteva

За результатами 2018 року компанія DowDuPont очолила рейтинг кращих працедавців сільськогосподарської галузі України в сегменті «Агрохімія та насінництво» компаній категорії В2В.

Рейтинг складено за ініціативою медіа групи Latifundist.com разом з міжнародною консалтинговою компанією Korn Ferry, що займається дослідженням ринку праці вже 11 років. В опитуванні, яке проводиться другий рік поспіль, взяли участь 15 компаній, робітники яких анонімно оцінювали своїх роботодавців по 100-бальній шкалі. Оцінювання проводилось за такими критеріями як тренінги та освіта, баланс роботи та особистого життя, можливість кар`єрного розвитку, внутрішнє середовище та корпоративна культура, ефективність управління та інноваційність.

Компанія DowDuPont, Сільськогосподарський підрозділ якої майже рік тому отримав назву Corteva Agriscience™, зайняла першу сходинку в рейтингу за результатами 2018 року. У своєму становленні в якості незалежної компанії, що має відбутися у червні поточного року, Corteva Agriscience™ сфокусована на тому, щоб правильно вибудувати корпоративну культуру, яка дозволяє команді разом працювати на результат.

«Для нашої команди це визнання є дуже значущим, адже 2018-ий став першим роком, коли ми, колишні співробітники окремних компаній Dow Agrosciences, DuPont Засоби Захисту та DuPont Pioneer, об’єдналися під дахом Corteva Agriscience™ та почали нову історію. Наша подорож принесла багато змін, і ця відзнака підтвердила, що ми рухаємось у вірному напрямку. Наша команда є дійсно міцною завдяки спільному баченню та призначенню збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток наступних поколінь», – сказав Сергій Харін, Керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont.

В новій компанії продовжується створення корпоративної культури, що базується на принципах взаємоповаги, гідності, рішучості, співпраці, заохочення нових ідей та безпеки. В цілому, глобально, в Компанії працюють понад 20 000 професіоналів в більш ніж 130 країнах, пропонуючи найкращі рішення для кожного регіону світу. Український підрозділ Corteva Agriscience™ об’єднує понад 200 фахівців комерційного офісу в м. Київ, науково-дослідницького центру в с. Любарці та виробничого комплексу в с. Стасі. Об’єднана українська команда представлена співробітниками бізнесів Dow Agrosciences, DuPont Засоби Захисту та DuPont Pioneer, та побудована за засадах забезпечення рівних прав та можливостей всім членам команди.

Corteva Agriscience

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram