21 Серпня 2026
KVATROFORS_wheat_1068x130

Елеватори НІБУЛОНу почали приймати зерно нового врожаю

Компанія «НІБУЛОН» розпочала приймання зерна нового врожаю.

Ячмінь, зібраний у полях Миколаївської області, першим прийняв Перевантажувальний зерновий термінал у Миколаєві. А через декілька днів зерно нового врожаю вже надходило з інших регіонів до філій «Новоодеська» та «Бессарабська».

Фахівці «НІБУЛОНу» відзначають, що зерно нового врожаю має гарні якісні показники. Зокрема, насипна щільність ячменю в середньому становить 660 г/л.

«НІБУЛОН» заздалегідь готується до початку сезону приймання нового врожаю. Агровиробники отримують весь спектр послуг: від приймання та доробки зерна до його зберігання, транспортування та реалізації.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

У Бельгії фермер замінив збиткову полуницю тепличними динями

Бельгійське господарство Maatschap Van Overbeke вирішило замінити...

В Україні припинилося зниження цін на ріпак

На внутрішньому ринку ріпаку в Україні зниження...

Погода

Kyiv
рвані хмари
26 ° C
26 °
26 °
55 %
0.5kmh
75 %
Пт
37 °
Сб
37 °
Нд
28 °
Пн
26 °
Вт
18 °