«Ерідон» презентує інноваційний інокулянт «МайкроСорч Плюс Соя» від британської компанії IFAGRI

185
МайкроСорч Плюс Соя інокулянт

Біопрепарат містить бактерії Bradyrhizobium japonicum, суміш тальку з графітом, а також мікроелементи у вигляді заліза та марганцю.  Відповідно препарат «МайкроСорч Плюс Соя» працює як інокулянт, який підвищує рівень засвоєння рослиною азоту; суміш тальку та графіту забезпечує текучість насіння в сівалці, змащування її механізмів та усуває статичну електрику; наявність мікроелементів покращує розвиток проростка.

Біопрепарат застосовується в сухому вигляді шляхом механічного перемішування з посівним матеріалом. Змішування може здійснюватися як у бункерах сівалки безпосередньо перед посівом, так і на лініях, де насіння протруюється фунгіцидами та інсектицидами вологим способом, перед його фасуванням.

Біопрепарат виготовляється в США з використанням технології мікробіологічної стабілізації, яка забезпечує найвищий рівень живих клітин бактерій порівняно з більшістю інших інокулянтів на ринку. Серед інших переваг, якими забезпечує продукт ця технологія: 2-річний термін придатності; відсутність необхідності в екстендері;  можливість зберігати оброблене насіння до 90 днів; бактерії у складі препарату під час зберігання можуть витримувати температуру до +38˚С.

Пресслужба компанії «Ерідон»

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram