18 Серпня 2022

Еволюшн – інноваційне рішення для контролю злакових бур’янів

Кожний агроном ретельно підбирає грамініцид для застосування на своєму полі:
«…щоб був високоселективний до культури»,
«…щоб швидко та надійно проконтролював падалицю пшениці»,
«…щоб за малої норми впорався з однорічними злаками у посівах соняшнику, сої та цукрових буряків».

Компанія UPL вивела інноваційний грамініцид Еволюшн, який впорається з усіма перерахованими вище питаннями.

У ЧОМУ Ж УНІКАЛЬНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ ЕВОЛЮШН?

Еволюшн – це синергічне поєднання діючих речовин: клетодиму, 140 г/л та хізалофоп-п-етилу, 70 г/л. Цей гербіцид запатентований патентом на винахід у ряді країн світу (Україна, США, Японія, Австралія, країни Західної та Центральної Європи і Канада, очікується одержання патенту у інших країнах). Один із авторів патенту – Крістоф Сепульк Де Конте. Крістоф тривалий час працює у компанії ЮПЛ  (спочатку у «Аріста ЛайфСайенс» маркетинг менеджером з гербіцидів у Європі, а після придбання компанією «ЮПЛ» компанії «Аріста ЛайфСайенс» – маркетинг менеджером з гербіцидів у Південній Європі).

Результат застосування на соняшнику класичному, 10 днів після обробки (2019 р., Київська обл.)
Результат застосування на соняшнику класичному, 10 днів після обробки (2019 р., Київська обл.)

Крістоф Сепульк Де Конте: «У 2012-2013 рр. компанія «Аріста ЛайфСайенс» (на сьогодні – «ЮПЛ Лімітед») вирішила вивести нову гербіцидну концепцію в усьому світі, включаючи Україну – розробку нової формуляції, що міститиме 2 основні діючі речовини для контролю злакових бур’янів: клетодим та хізалофоп-п-етил. Причина створення такої формуляції полягає в тому, що ці дві діючі речовини діють по-різному на злакові бур’яни і, поєднуючи їх разом, ми одержуємо синергізм та підсилення дії кожної діючої речовини, забезпечуючи таким чином надійну ефективність проти усіх ключових злакових бур’янів (однорічних та багаторічних) на основних культурах: ріпак, соняшник, соя, цукрові буряки тощо.

Розроблена формуляція – концентрат емульсії, що містить клетодим, 140 г/л та хізалофоп-п-етил, 70 г/л. Для підвищення ефективності та одержання більш надійних результатів ми рекомендуємо обов’язково додавати ад’ювант Аміго Стар. Ця інноваційна розробка запатентована компанією «ЮПЛ» у ключових країнах світу, включаючи Україну. На сьогодні все більше і більше країн одержують реєстрацію цього продукту. Великого успіху досягнуто у продажі цього продукту в Бразилії для захисту сої»

Результат застосування на буряках цукрових у баковій суміші із десмедифам + фенмедифам + етофумезат + ленацил, 18 днів після обробки (2020 р., Вінницька обл.)
Результат застосування на буряках цукрових у баковій суміші із десмедифам + фенмедифам + етофумезат + ленацил, 18 днів після обробки (2020 р., Вінницька обл.)

Навіть за значно зменшеної норми витрати кожної діючої речовини Еволюшн демонструє високу ефективність проти однорічних та багаторічних злакових бур’янів, а також проти падалиці пшениці:

  • Якщо порівняємо кількість діючої речовини на 1 га гербіциду Еволюшн (при робочій нормі проти однорічних злакових бур’янів – 0,35 л/га) та гербіциду хізалофоп-п-етил 125 г/л (при нормі 0,8-1 л/га), то у Еволюшн на 75-80% менше хізалофоп-п-етилу.
  • Якщо порівняти норму застосування клетодиму у продукті Еволюшн при цій самій нормі та Клетодим 120 г/л у нормі 0,6-0,8 л/га, то у Еволюшн на 32-51% клетодиму.

Результат застосування на сої, 7 днів після обробки (2019 р., Київська обл.)
Результат застосування на сої, 7 днів після обробки (2019 р., Київська обл.)

Таким чином при застосуванні гербіциду Еволюшн ми забезпечуємо менше хімічне навантаження на культуру та високу ефективність контролю бур’янів.

Грамініцид Еволюшн демонструє високу ефективність у контролі однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах соняшнику, сої, буряків цукрових та гороху, а також падалиці пшениці у посівах ріпаку.

При приготуванні робочого розчину грамініциду Еволюшн обов’язково слід додавати ад’ювант Аміго Стар (0,5% робочого розчину). Грамініцид Еволюшн доступний у продажі лише з ад’ювантом Аміго Стар.

Ірина Малиш, продукт менеджер із гербіцидів, ТОВ «ЮПЛ Україна»

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2021

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Несправжня борошниста роса: стратегія захисту

Що таке несправжня борошниста роса (НБР) –...

Захист рослин і погода

Погодні умови впливають на ефективність заходів щодо...

Погода

Kyiv
рвані хмари
26.5 ° C
26.5 °
25.3 °
63 %
0.9kmh
75 %
Чт
31 °
Пт
30 °
Сб
28 °
Нд
31 °
Пн
32 °