21 Червня 2021

Fendt розробив акумуляторний електротрактор e100 Vario

Fendt розробляє акумуляторний електротрактор придатний для практичного використання. Актуальний стан розробки компактного трактора Fendt e100 Vario дуже багатообіцяючий і забезпечує високий рівень ефективності при ощадному використанні ресурсів.

За останні три роки були додатково вивчені можливі області застосування Fendt e100 Vario і складені специфічні профілі вимог. Тому трактор Fendt e100 Vario пройшов численні практичні випробування з різними вимогами та спектрами завдань: як в сільському, так і в комунальному господарстві, включаючи зимовий догляд за дорогами. Грунтуючись на отриманих результатах, Fendt e100 Vario був технічно переглянутий і доопрацьований.

ПРОСТА ЗАРЯДКА БЕЗ ДОДАТКОВИХ ВКЛАДЕНЬ

На сільськогосподарських підприємствах розетки для швидкої зарядки постійного струму (Supercharger) ще не застосовувалися. Тому Fendt e100 Vario тепер оснащений роз’ємом для зарядки 2-го типу замість роз’єму CCS. Крім того, трактор оснащений зарядним кабелем для виходів 400 V з напругою до 32 А, що відповідає приблизно потужності заряду 22 кВт. Таким чином, батарея може повністю заряджатися за 5 годин. Звичайно, функція швидкої зарядки постійного струму все ще доступна.

Fendt e100 Vario_ПОКРАЩЕНЕ КЕРУВАННЯ ТЕМПЕРАТУРНИМ РЕЖИМОМ

В ході подальших розробок були досліджені різні акумуляторні системи. В даний час вони інтенсивно тестуються в різних польових випробуваннях і випробувальних станціях. Завдяки зміні системи управління температурним режимом стало можливим розігрів акумулятора взимку до робочої температури протягом декількох хвилин або відповідним чином охолодження його влітку. Аналогічно можна попередньо нагрівати або охолоджувати і кабіну водія.

ЗАСТОСУВАННЯ В РІЗНИХ СФЕРАХ

Трактор Fendt e100 Vario використовувався в різних практичних випробуваннях: на полі зі знаряддями з традиційним приводом від ВВП, а також зі знаряддями з гідравлічним приводом. Продуктивність і універсальність застосування трактора Fendt e100 Vario були доведені. Таким чином Fendt e100 Vario можна використовувати як з новими електрифікованими, так і з давно існуючими навісними знаряддями.

ДБАЙЛИВЕ ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ

У енергогенеруючих компаніях c електроенергією власного виробництва трактор Fendt e100 Vario можна безпосередньо включити в замкнутий енергетичний ланцюг. Це скорочує використання викопного палива і знижує викиди CO2. Fendt e100 Vario можна використовувати, наприклад, в якості трактора для робіт загального характеру у дворі ферми. Висока ефективність акумуляторно-електричного приводу також сприяє раціональному використанню ресурсів. У Fendt e100 Vario повний крутний момент вала відбору потужності доступний навіть в нерухомому стані.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Через погодні умови в Україні зібрали найгірший урожай черешні

Українські виробники черешні, через погодні умови, в...

Найдешевший та найефективніший спосіб збагатити грунт

Сидерати використовуються для поліпшення структури грунту і...

Погода

Kyiv
чисте небо
28.9 ° C
30.4 °
28.1 °
60 %
0.5kmh
0 %
Пн
27 °
Вт
29 °
Ср
31 °
Чт
32 °
Пт
32 °