16 Травня 2022

Fendt знову став найсильнішим брендом у Німеччині

Щороку 700 німецьких фермерів беруть участь у телефонному опитуванні DLG-Image Barometer незалежного і професійного Німецького сільськогосподарського товариства (DLG), щоб оцінити силу різних сільськогосподарських брендів.

Опитування проводиться з 2014 року. За цей час найбільший успіх зафіксовано у німецького виробника сільськогосподарської техніки Fendt, який належить американській корпорації AGCO.

Fendt домінував в опитуванні у 2018 році та знову зайняв перше місце в 2019 році. Конкуренція серйозна: в десятці провідних брендів німецьких виробників Claas, Amazone, Lemken, Horsch, Krone, Deutz-Fahr, а також бренд New Holland концерну CNH Industrial, американець John Deere, француз Kuhn.

Fendt набрав 59 очок, зайнявши перше місце. Другий — Claas, третій — John Deere. Fendt показав на один пункт гірший результат, ніж в минулому році.

«Ми пишаємося тим, що Fendt знову знаходиться на першому місці  незалежного опитування», — сказав Крістоф Греблінгхофф, голова AGCO/Fendt. Fendt представила кілька нових продуктів у минулому році. Наприклад, нове покоління популярної серії тракторів Fendt 900 Vario. Також була представлена ​​нова цифрова платформа FendtONE, яка значно спрощує роботу на місцях і адаптує її до офісних процесів. Fendt заявляє, що здатність пов’язувати машини і ферми з офісами (отже, здатність збирати та оцінювати дані) стає все більш важливою для багатьох фермерів.

Опитування DLG-Image Barometer складається з чотирьох підкатегорій: впізнаваність бренду, лояльність до бренду, задоволеність брендом та імідж бренду. Бали додаються з усіх чотирьох підкатегорій максимум до 100 балів.

Обстеження DLG-Image Barometer охоплювало фермерів з різними розмірами сільськогосподарських земель: від ферм площею менше 100 га до великих ферм з площею землі понад 1000 га. У 2019 році опитані фермери мали в середньому 328 га, що в середньому на 6 га більше, ніж у 2018 році. Середній вік фермерів склав 52 роки.

agronews.ua

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
18.1 ° C
18.7 °
18.1 °
34 %
4.9kmh
92 %
Пн
17 °
Вт
17 °
Ср
13 °
Чт
18 °
Пт
22 °