16 Травня 2022

Французький день поля в Україні – 2018

Вже традиційно на початку серпня «Євраліс Семенс Україна» за сприяння Посольства Франції в Україні та підтримки компаній-партнерів – KUHN, BASF, «Ерідон», «Агротехносоюз» провела масштабний захід – Французький день поля в Україні. В цьому році подія відбувалась на базі господарства ПП «Комунар» що на Полтавщині. Понад 500 гостей – аграріїв із Полтавської, Черкаської, Дніпропетровської, Харківської, Сумської областей завітали на цьогорічний захід.

Відвідувачів Французького дня поля чекали демонстраційні ділянки посівів кукурудзи, соняшнику, сої та сорго сортів та гібридів компанії «Євраліс», технології захисту рослин від компанії BASF, системи удобрення від «Ерідон» та презентації біостимуляторів росту від «Агротехносоюз». Також аграрії мали змогу побачити масштабний парад техніки компанії KUHN починаючи від ґрунтообробних та посівних машин і закінчуючи самохідним обприскувачем.

День поля ЄвралісКомпанія «Євраліс» представила преміум-лінійку кукурудзи, яка включає групи гібридів Tropical Dent, Roots Power та Milk Power. До групи Tropical Dent належать гібриди ЕС Сіріус (ФАО 200), ЕС Конкорд (ФАО 250), ЕС Астероїд (ФАО 290), ЕС Креатив (ФАО 300), ЕС Метод (ФАО 380), а також нові гібриди ЕС Інвентів (ФАО 300), ЕС Мілорд (ФАО 380) та ЕС Фарадей (ФАО 350). Останній є справжнім блокбастером серед новинок. Це гібрид кукурудзи ІІ покоління Tropical Dent: відзначається високою стабільною врожайністю від Східної до Західної Європи, продуктивний як в умовах з високим потенціалом поля так і в стресових ситуаціях. ЕС Фарадей характеризується високою стійкістю до хвороб, кращою посухостійкістю, пластичністю. Гібрид дійсно унікальний і є новим лідером в лінійці компанії.

ЕС Фарадей
ЕС Фарадей – новий лідер в лінійці кукурудзи «Євраліс»

В цілому ж група Tropical Dent об’єднує гібриди, які відзначаються максимальною врожайністю, швидкою вологовіддачею, яка подібна до американської зубовидної групи, при візуальній схожості на гібриди кременистої генетичної групи та кращою стабільністю вирощування у різних агрокліматичних зонах.

Наступна із представлених на Дні поля груп Roots Power – об’єднує гібриди кукурудзи створені спеціально для вирощування в посушливих умовах. Унікальність гібридів даної лінійки полягає в тому, що вони мають сильно розвинене первинне та вторинне коріння, яке проникає на глибину 2-2,5 м та збільшений кут його розгалуження. Це забезпечує виняткову стійкість до посухи та вилягання, а також підвищену урожайність. До цієї групи належать ЕС Сіріус (ФАО 200), ЕС Москіто (ФАО 350), ЕС Фарадей (ФАО 350), ЕС Сенсор (ФАО 370), ЕС Мілорд (ФАО 380).

Силосна кукурудза Milk Power – була представлена гібридами ЕС Кроссман (ФАО 200) та ЕС Москіто (ФАО 350). Ключовими характеристиками силосних гібридів компанії «Євраліс» є висока врожайність зеленої маси з часткою качанів не менше 45%, ремонтантний тип розвитку, чудове поєднання зоотехнічних норм та тривалої енергетичної цінності силосу, низький вміст лігніну, висока перетравність крохмалю та волокон.

Також аграрії мали змогу ознайомитись з гібридами групи «Золота лінія», насіння яких має покращену передпосівну фунгіцидно-інсектицидну обробку з додаванням регулятора росту.

Кукурудза ЄвралісЗолота лінія ЄвралісНа локації посівів соняшнику відвідувачам були представлені сучасні гібриди «Євраліс», які теж поділяються на групи залежно від технологій вирощування.

Так, наприклад, група OR Master об’єднує гібриди стійкі до різних рас вовчка. До них належать ЕС Белла, ЕС Ніагара, ЕС Регата, ЕС Савана, ЕС Андромеда, ЕС Вероніка, ЕС Петунія. Справжнім флагманом серед них є гібрид ЕС Белла – європейський лідер серед гібридів «Євраліс», який відзначається стабільною врожайністю та генетичною стійкістю до вовчка сьомої і вище рас.

Півмільйона гектарів було засіяно цим гібридом соняшнику у 2018 році по всій Європі. Це по-справжньому визначне досягнення з продажів гібриду «Євраліс» зафіксовано вперше в історії компанії. ЕС Белла королева соняшнику в Європі і лідер з урожайності серед гібридів «Євраліс» в Україні.

Наступні дві групи це гібриди, що придатні до вирощування за технологією Clearfield (ЕС Новаміс СЛ, ЕС Терраміс СЛ, ЕС Генераліс СЛ, ЕС Флоріміс СЛ, ЕС Графік СЛ) та Clearfield Plus (ЕС Генезіс, ЕС Каприз СЛП, ЕС Яніс, ЕС Лоріс СЛП). В цьому сегменті «Євраліс» зробила великий крок вперед в порівнянні з іншими компаніями і має сьогодні найширшу лінійку гібридів і одні з найсильніших позицій на ринку.

Соняшник ЄвралісСоняшник ClearfieldТакож компанія має в своєму портфоліо два гібриди сульфо – ЕС Аркадія та ЕС Ароматік СУ, один класичний – ЕС Моналіза та високоолеїнові гібриди – ЕС Романтік та ЕС Графік СЛ.

Таким чином кожен виробник має змогу підібрати для себе найкращий варіант гібридів відповідно до власних потреб, технологій вирощування і призначення насіння.

Для аграріїв, які займаються вирощуванням соняшнику компанія представила інноваційний інструмент для чіткого визначення наявних рас вовчка на полі, а саме концепцію OR-Service. Це унікальна безкоштовна сервісна підтримка виробника, що надає можливість безпомилково визначити наявні раси вовчка в посівах соняшнику. Аграрію надаються пакети з насінням гібридів стійких до різних рас вовчка. Висіявши насіння виробник може ідентифікувати, які раси вовчка присутні на його полях. Це дозволяє правильно підібрати необхідний гібрид і більш точно ідентифікувати присутні раси паразита в посівах соняшнику.

«Євраліс» являється одним із лідерів з виробництва насіння сої. Компанія має багаторічний досвід у селекції цієї культури, а лінійка сортів охоплює повний асортимент – від груп стиглості 000 до ІІ. Продемонстровані відвідувачам сорти вже добре відомі не тільки європейським виробникам але й чудово зарекомендували себе в українських умовах. Всі вони відзначаються стабільною врожайністю, пластичністю та високим вмістом протеїну.

Соя ЄвралісКрім того «Євраліс» є однією з провідних компаній по селекції сорго в Європі. Компанія постійно впроваджує інноваційні розробки, створюючи гібриди, які відповідають будь-яким потребам агропромислового комплексу та харчової промисловості. «Євраліс» пропонує повну лінійку гібридів сорго, як зернового напрямку використання (червонозерне та білозерне) так і силосного, придатних для різних грунтово-кліматичних умов вирощування.

Чарльз-Антуан Куртуа, менеджер з розвитку Sorghum ID (Франція)

Сорго ЄвралісРазом з демонстрацією сортів та гібридів відвідувачам пропонувалось ознайомитись з різними системами догляду за рослинами в порівнянні з контролем та відмітити ефективність того чи іншого препарату.

Друга половина заходу була присвячена демонстрації лінійки техніки KUHN в роботі. Аграрії мали змогу дізнатись про переваги сівалки Espro 8000R, лущильника Optimer+, глибокорозпушувача Performer, самохідного обприскувача Stronger 3000 та інших агрегатів.

KuhnТакож паралельно з оглядом демо-ділянок проходив тест-драйв автомобілів Renault – ще одного партнеру цьогорічного заходу.

У підсумку програма Французького дня поля в Україні виявилась дуже насиченою і цікавою. На завершення учасників чекав смачний обід, розважальна програма та розіграш призів.

Сергій Кондратюк, журнал «Агроном»

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Алгоритми гербіцидного захисту кукурудзи від бур’янів

ҐРУНТОВІ ГЕРБІЦИДИ НА КУКУРУДЗІ Як правило, ґрунтові гербіциди,...

Мерлін® Флекс Дуо: гербіцид для захисту кукурудзи, який адаптується до ваших потреб!

Кукурудза – стратегічна культура  для українських сільгоспвиробників....

Погода

Kyiv
хмарно
17 ° C
17 °
17 °
42 %
3.9kmh
95 %
Пн
16 °
Вт
17 °
Ср
13 °
Чт
18 °
Пт
22 °