Гроші ті ж, а насіння – вдвічі більш!!!

343

Потрібне насіння? Є поле, а коштів не вистачає? Є рішення! 

З 15 лютого 2019 у компанії ВНІС стартує акція “ПОДВІЙНА ВИГОДА”. Купуйте гібриди соняшнику ВНІС та отримуйте вдвічі більше насіння!

Як прийняти участь у акції «ПОДВІЙНА ВИГОДА» від компанії ВНІС та купити два мішки насіння соняшнику за ціною одного?

1. Придбайте насіння акційних гібридів соняшнику ВНІС 2017 або 2018 років вирощування, виробництва ТОВ «Агропромислова компанія ВНІС» або ТОВ «Грааль Агро» у офіційних представництв або дистриб’юторів ТОВ «АПК ВНІС».
Акційні гібриди соняшнику:

  • класичні гібриди (Український F1, Українське сонечко, Заграва, Атілла)
  • ІМІ гібриди (Армагедон, Карлос 105, Карлос 115).

2. Надішліть на електронну адресу vnis.marketing@gmail.com лист-заявку на участь в Акції. В листі вкажіть наступну інформацію: назву Покупця, назву Постачальника, найменування придбаного товару та його кількість, вкажіть контактну особу та номер мобільного телефону.

До листа прикріпіть скановані копії наступних документів: видаткової накладної на оплачену акційну продукцію, свідоцтва на придбане акційне насіння, етикетки державного зразка, що кріпиться до мішка, та копії статутних документів Покупця.

3. Якщо ви зробили все вірно, Ви отримаєте стільки ж посівних одиниць насіння соняшнику за акційною ціною 1 грн 20 коп. з ПДВ за мішок, як уже придбали.

4. Отримайте насіння гібридів соняшнику на зручну для Вас адресу. Вартість доставки насіння сплачує Покупець. Детальніше читайте на сайті http://vnis.com.ua/useful-information/news/podviyna-vyhoda/

Або звертайтесь за телефоном  0 800 302 032 (дзвінки в межах України безкоштовні)

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram