08 Серпня 2022

Corteva Agriscience використовує мобільних роботів для пересування між рядами посівів

Corteva Agriscience планує вивести сільськогосподарську робототехніку на новий рівень за допомогою робота Spot від компанії Boston Dynamics.

Компанія однією з перших у світі почала використання в сільському господарстві цієї передової маневреної платформи для пересування між рядами посівів кукурудзи, соняшнику та інших культур.

Завдяки здатності робота збирати великі обсяги даних, підтримувати застосування нових молекул для захисту рослин та інспектувати роботи, він володіє відмінним потенціалом для тестування в полях нових рішень в галузі насінництва та засобів захисту рослин. Численні здатності, якими володіє Spot, можуть допомогти Corteva отримати найбільш повне уявлення про складні фенотипи з метою розвитку досліджень і процесів селекційного відбору.

Corteva назвала свого робота Анатолій (скорочено «Енн») на честь анатолійських вівчарок – улюбленої породи собак засновника компанії Pioneer Генрі А. Уоллеса.

Енні здатний тривалий час працювати на нерівних поверхнях в умовах високих денних температур, оберігаючи співробітників Corteva від потенційно небезпечних ситуацій. Цей легкий і мобільний робот є ще одним прикладом того, як сміливо Corteva розширює наукові кордони для підвищення рівня безпеки та стійкості сільського господарства.

Innovatsiya-Corteva-Agriscience-vykorystovuye-manevrenyh-mobilnyh-robotiv-dlya-peresuvannya-mizh-ryadamy-posiviv

«Можливості Енні в області проксимального зондування і здатність виконувати певні дії на заданій ділянці або на окремо взятій рослині допоможуть нам перевірити точність процесів, – коментує Джеф Грем, керівник напрямку розробок насіннєвих продуктів. – Можливість використання робота, який може пересуватися між рядами засіяних полів і при цьому здатний нести та використовувати інструменти для збору даних або більш ефективно застосовувати препарат, має неймовірний потенціал, оскільки ми розширюємо кордони нашої пропозиції фермерам».

Spot-роботи автоматизують процеси зондування і польових перевірок, збирають безлімітну кількість даних і не мають обмежень з точки зору проведення досліджень, роблячи їх більш безпечними, ефективними та передбачуваними.

Corteva також співпрацює з Trimble, провідним постачальником передових рішень і сервісів визначення місця розташування, які максимально збільшують продуктивність і підвищують прибутковість, для первісної перевірки концепції та інтеграції технологій точного GPS-управління платформою Spot-робот.

Спільно розроблене трьома компаніями рішення поєднує в собі унікальну мобільність робота Spot з можливостями автономної навігації Trimble і новаторський підхід Corteva, який допомагає фермерам вирішувати найактуальніші проблеми сільського господарства.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
22.1 ° C
23.1 °
21.5 °
83 %
0.5kmh
77 %
Пн
25 °
Вт
24 °
Ср
22 °
Чт
30 °
Пт
32 °