Компанія «Діва-Агролан» придбала три комбайни CLAAS LEXION 770

83
Компанія «Діва-Агролан» придбала три комбайни CLAAS LEXION

Компанія «Діва-Агролан» придбала три комбайни CLAAS LEXION 770, оснащені жатками CONVIO FLEX 930.

На початку травня на базі господарства «Діва-Агролан» відбулась передача техніки і введення в експлуатацію трьох комбайнів LEXION 770, оснащених жатками CONVIO FLEX 930.

Всі машини було поставлено до початку збирання врожаю. За допомоги офіційного дилера CLAAS в Житомирській області – компанії «Ерідон Тех», техніку було підготовано до роботи.

Для забезпечення правильної експлуатації техніки, фахівці CLAAS Україна провели теоретичний тренінг для механізаторів. Польове навчання по налаштуванню й роботі комбайнів для операторів господарства проходило на початку жнив на збиранні гороху й ячменю.

Кожна машина в комплектації має систему телеметрії та документування врожайності, яка дозволяє чітко відслідковувати кількість зібраного врожаю на будь-якій частині поля. А нові жатки CONVIO FLEX 930, вперше представлені в Україні минулого року, забезпечать достатнє завантаження комбайна скошеною масою, гарантуючи низький зріз за допомогою гнучкого ножового бруса.

Коментуючи придбання нової техніки, директор з виробництва «Діва-Агролан»  Володимир Нагорний  відмітив високу надійність та продуктивність комбайнів, з роботою яких представники компанії мали можливість ознайомитись до підписання угоди.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram