24 Серпня 2026
KVATROFORS_wheat_1068x130

Компанія DowDuPont презентувала новий асортимент засобів захисту рослин на 2018 рік

Компанія DowDuPont презентувала новий портфель продукції на українському ринку засобів захисту рослин.

Відзначається, що після злиття компаній Dow і DuPont був розроблений спільний асортимент ЗЗР, який включає як уже існуючі, так і нові пестициди.

Зокрема, серед інноваційних рішень запропоновані два гербіциди – «Паллас Екстра» і «Квелекс», орієнтовані на контроль небажаної рослинності бур’янів в посівах зернових культур.

Представляючи нові рішення, фахівці уточнили, що обидва гербіциди були отримані в результаті впровадження унікального хімічної сполуки «Арілекс Актив». «Ця речовина залишається дієвою на цільових бур’янах в прохолодних погодних умовах (неактивні періоди росту бур’янів) і в умовах тепла (активного росту)», – пояснили експерти компанії.

«АПК-Інформ»

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

У посівах цукрових буряків поширюються шкідники та хвороби

У посівах цукрових буряків в Україні триває...

Ріжки на житі: проблема, яку не можна недооцінювати

Ріжки залишаються однією з найважливіших проблем у...

Вчені дослідили спосіб, як збільшити утворення бульбочок у сої до 50%

Бразильські вчені дослідили можливість використання екстракту мікроводорості...

Погода

Kyiv
чисте небо
14.8 ° C
14.8 °
14.8 °
76 %
2.7kmh
1 %
Пн
25 °
Вт
26 °
Ср
26 °
Чт
23 °
Пт
25 °