18 Травня 2022

ОККО Group відкрив новий склад для зберігання рідких добрив у Вінницькій області

Напередодні  старту весняно-польових робіт холдинг ОККО Group відкрив у Вапнярці (Вінницька область) новий склад для зберігання рідких мінеральних добрив типу КАС. Його облаштовано на території недіючої досі нафтобази після проведення відповідної реконструкції резервуарів та допоміжного обладнання.

Зараз потужності Вапнярського складу КАС-добрив дозволяють зберігати одночасно 2,5 тисячі тонн рідких добрив, а до кінця 2018 року вони зростуть до 8-9 тисяч тонн. Після цього він стане найбільшим у Вінницькій області.  Склад оперує власним транспортним парком, що дає змогу вчасно й оперативно доставити товар замовникові.

Склад міндобрив Вапнярка_ОККО
Склад рідких міндобрив у Вапнярці

Торік ОККО Group  уже переобладнав дві свої колишні нафтобази – у Ярмолинцях (Хмельницька область) та Новій Любомирці (Рівненська область) – під склади для сипких мінеральних добрив. На цих базах можна зберігати по 4 тисячі сипких добрив. При цьому ОККО Group  зараз розглядає варіанти розширення своєї складської інфраструктури для мінеральних добрив і в інших регіонах України.

«Завдяки нашим інвестиціям у перелічених регіонах істотно поліпшиться інфраструктура забезпечення сільгоспвиробників мінеральними добривами. Особливо це актуально для дрібних і середніх господарств, яким невигідно купувати агрохімію вагонними партіями чи утримувати власні потужності для зберігання міндобрив,  – розповідає віце-президент  ОККО Group  Юрій Кучабський. – Тим більше, що наш холдинг має можливість  реалізувати їх і на умовах відтермінування розрахунку, оформивши з покупцем форвардну угоду чи аграрну розписку».

В останні роки ємність українського ринку мінеральних добрив становить 5 мільйонів тонн на рік з тенденцією до росту. Цей ринок має чіткий сезонний характер, з піками споживання навесні, коли переважає попит на азотну групу, і восени, коли активніше закуповуються комплексні міндобрива. У собівартості продукції АПК на мінеральні добрива припадає в середньому 15-20% усіх витрат, при цьому основне фінансове навантаження припадає на періоди жнив і посівної.

Співпраця з холдингом ОККО Group дає змогу аграріям збалансувати свої видатки, отримавши при цьому надійного постачальника усіх необхідних ресурсів – і мінеральних добрив, і паливно-мастильних матеріалів, і грошової підтримки, і засобів захисту рослин тощо.

За матеріалами ОККО Group

Довідка: OKKO Group – загальноукраїнський холдинг, флагманом якого є мережа АЗК «ОККО» («Концерн Галнафтогаз»). До складу OKKO Group входить більше 10 різнопрофільних бізнесів у сфері виробництва, торгівлі,  будівництва, страхових, сервісних та інших послуг.

Акціонерами й інституціональними інвесторами компаній холдингу є Європейський банк реконструкції та розвитку, Goldman Sachs, Horizon Capital, Renaissance Capital, Genesis Asset Managers, LLP та ін.

На підприємствах OKKO Group у всіх регіонах України створено понад 15 тисяч робочих місць. Сумарно бізнеси групи вже інвестували в економіку України близько 1 мільярд USD.

У своїй діяльності OKKO Group чітко орієнтується на найвищі міжнародні стандарти якості, сервісу, корпоративного управління і сталого розвитку.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

На Хмельниччині висіяли колекцію світового генофонду гречки

Понад 250 зразків колекції світового генофонду гречки...

Окупанти знищили єдиний в Україні генетичний банк рослин

Російські солдати повністю знищили єдиний в Україні...

Цього року в Україні очікують хороший урожай суниці

Тепла погода та відсутність заморозків на початку...

Погода

Kyiv
хмарно
8 ° C
8.2 °
7 °
79 %
0.9kmh
100 %
Ср
13 °
Чт
19 °
Пт
20 °
Сб
22 °
Нд
13 °