19 Січня 2022

Оновлена FMC – нові продукти та ще більше можливостей для аграрія

Нові сільськогосподарські рішення FMC тепер мають більш широкий портфель провідних брендів, більш глибокий конвеєр нових технологій, більший глобальний масштаб, а також науково-дослідні розробки світового рівня, які задовольнять потреби аграріїв краще, ніж будь-коли.

Вищезгадане придбання включає багато найвідоміших та найуспішніших продуктів напрямку засобів захисту рослин компанії DuPont, серед них – провідні інсектициди на основі бренду Ринаксипір (Rynaxypyr®), бренду Циазипір (Cyazypyr®) та індоксакарбонових речовин. Ці селективні інсектициди значно доповнюють портфель існуючих інсектицидних препаратів широкого спектра FMC.

Гербіциди класу сульфанілсечовини фірми DuPont (в першу чергу орієнтовані на застосування на зернових культурах) також стають частиною більш широкого портфеля FMC, що тепер характеризується кращим балансом між досходовим та після сходовим застосуванням. В Європі, на Близькому Сході та в Африці ці діючі речовини матимуть ще кращий вплив, забезпечуючи контроль над широким спектром бур’янів при дуже низьких нормах застосування.

«Більшість великих компаній у сфері засобів захисту рослин зазнають суттєвих змін, що може призвести до невизначеності щодо продуктів та послуг. У FMC ми вклали значні ресурси, щоб забезпечити злагоджену транзакцію з DuPont, і ми підтримуємо найвищий рівень обслуговування, який ви очікуєте від нас. Це наш першочерговий пріоритет зараз і надалі, протягом всієї нашої інтеграції. Тепер, коли транзакція завершена, придбані препарати із захисту рослин компанії DuPont повністю інтегровані в портфель FMC, і ми будемо працювати однією командою з розширеним портфелем та новими співробітниками!

Ми раді отримати нові сільськогосподарські рішення FMC та надавати вам більше варіантів, більше технологій та більше можливостей для вирішення найбільших проблем. Ми цінуємо наші відносини і чекаємо на майбутню співпрацю з Вами та вашою командою», – зазаначив Марк Хуллебрук, Президент FMC в країнах Европи, Близького Сходу та Африки (ЕМЕА).

FMC

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
-1.4 ° C
-0.7 °
-1.9 °
74 %
4kmh
75 %
Ср
-2 °
Чт
1 °
Пт
-2 °
Сб
-2 °
Нд
-5 °