Компанія «Ерідон» презентує сучасні та високоефективні інсектицид Інстрайкер і акарицид Гексамайт

165
інсектицид Інстрайкер і акарицид Гексамайт

В сезоні 2020 року компанія «Ерідон» презентує для українських аграріїв два високоефективні препарати британської компанії IFAGRI, що застосовуються для захисту урожаю від шкідників.

Інсектицид Інстрайкер — це рідкий концентрат емульсії, що містить дві діючі речовини — ацетаміприд 150 г/л та лямбда-цигалотрин 50 г/л. Зазначені  компоненти належать до різних хімічних груп, що мінімізує ризик виникнення резистентності. Крім того, їх поєднання характеризується синергетичною дією, завдяки чому Інстрайкер за досить низьких норм застосування ефективно контролює широкий спектр шкідників на цілому ряді сільгоспкультур.

Іншим препаратом є акарицид Гексамайт, який містить 50 г/л гекситіазоксу і зареєстрований для контролю кліщів-фітофагів на яблуні та сої. Препаративна форма цього акарициду також представлена у вигляді концентрату емульсії і забезпечує якісний контроль завдяки високоефективній діючій речовині гекситіазокс, а також рідкій препаративній формі, яка сприяє рівномірному покриттю робочою рідиною поверхні рослин та утриманню на ній.

Прес-служба компанії «Ерідон»

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram