24 Жовтня 2021

Агрохолдинг «ТАС Агро» завершив збір пізніх зернових з високими показниками урожайності

Виробничі підрозділи компанії «ТАС Агро» завершили збір пізніх зернових культур. Станом на 24 листопада урожай зібрано із 100% запланованих площ, з яких отримано більше 360 тис. т сільгосппродукції.

«Сьогодні усі структурні підрозділи компанії «ТАС Агро» задіяні у виробничому процесі. Наш агрохолдинг працює у п’яти регіонах України, у різних природно-кліматичних зонах. Можемо констатувати, що цьогорічні погодні умови на півночі країни були значно сприятливіші ніж у південних регіонах, це завадило продемонструвати високі загальні показники урожайності. Погодній фактор і став визначальним для жнив 2020 року в компанії», –  розповів Віктор Белкот, директор з виробництва ТОВ «ТАС Агро».

«Компанія також завершила збирання кукурудзи. Наразі обмолочено 36 тис. га, з яких отримано понад 230 тис. т продукції. Середня урожайність кукурудзи становить 7 т/га, проте на Чернігівщині вдалося зібрати майже 10 т/га», – зазначив Віктор Белкот.

Незважаючи на усі кризові явища 2020 року, несприятливі погодні умови, пандемію, компанія «ТАС Агро» продовжує стабільно демонструвати високі показники урожайності та прибутковості. Наразі усі сили та енергія направлені на підготовку до нового аграрного сезону. Успішно завершено осінню посівну кампанію. Зокрема, засіяно більше 11,4 тис. га озимої пшениці та 1,3 тис. га озимого ріпаку.

Більшість посівів знаходяться у задовільному та хорошому стані, мають розвинені сходи. На фінішному етапі перебувають роботи із основного обробітку ґрунту під посів ярих культур. На сьогодні оброблено 40 тис. га із запланованих 48 тис. га. Продовжується внесення мінеральних добрив.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
7.6 ° C
8.7 °
5.2 °
76 %
0.9kmh
75 %
Нд
7 °
Пн
8 °
Вт
11 °
Ср
11 °
Чт
14 °