20 Жовтня 2021

KUHN представив абсолютно новий офіційний сайт

Новий сайт KUHN кардинально змінився, щоб надати максимально широку інформацію про великий асортимент сільськогосподарської техніки KUHN.

«Зараз на сайті ви знайдете все, починаючи з терміналів ISOBUS і закінчуючи самохідними обприскувачами.

KUHN представив абсолютно новий офіційний сайтПеред створенням сайту у нас було дві цілі. Перша – зробити сайт в першу чергу зручним для смартфонів. Бо фермер не сидить в офісі, він постійно в полі. Таким чином вся інформація про техніку KUHN завжди під рукою, в один клік фермер може знайти найближчого дилера і дізнатись про умови придбання потрібного агрегату.

Друга мета – перетворити сайт на сервіс підтримки. Для цього ми об’єднали сайт з нашим клієнтським порталом MyKUHN. Завдяки чому клієнти отримують всю корисну інформацію про парк техніки, в тому числі інструкції по запуску техніки в роботу та онлайн-каталог запчастин.

KUHN представив абсолютно новий офіційний сайтБонусом на новому сайті є можливість записатись на демопоказ техніки KUHN, просто заповнивши форму реєстрації. Це дуже швидко та зручно для потенційних клієнтів. Реєстрацію на демопокази вже відкрито, тому запрошуємо на Kuhn.ua», – розповів діджитал-маркетолог компанії KUHN в Україні Олександр Квятковський.

Наразі новий сайт працює у тестовому режимі.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Жнива-2021: в яких областях отримали найбільшу урожайність с/г культур

В Україні триває збирання зернових та зернобобових...

Variant Irrigation представила нову зрошувальну систему

Українська виробничо-сервісна компанія «Variant Irrigation» презентувала нову...

Після оприлюднення жовтневого звіту USDA несподівано і різко підскочили ціни на пшеницю

Минулого вівторка пшеничні ринки досить стримано відреагували...

Погода

Kyiv
хмарно
2.5 ° C
4.2 °
-3.1 °
82 %
2kmh
93 %
Вт
5 °
Ср
15 °
Чт
19 °
Пт
17 °
Сб
10 °