26 Жовтня 2021

KWS придбала селекційну компанію з виробництва насіння томатів

Компанія KWS продовжила розширення свого бізнес сегменту з виробництва насіння овочевих культур із придбанням Geneplanta S.r.l. – італійської компанії з виробництва насіння томатів, розташованої в Ночето (регіон Парма).

Головною сферою діяльності Geneplanta S.r.l., заснованої у 2011 році, є селекція, виробництво та продаж насіння різноманітних гібридів томатів. Головними країнами збуту продукції є Італія та Мексика.

Компанія KWS розвиває новий для себе бізнес сегмент насіння овочевих культур, обравши підхід органічного зростання: проводиться ретельний відбір компаній для придбання і лише ліцензовані гібриди надходять у продаж.

Томати – це одна з найбільш споживаних овочевих культур у світі, а також найбільш стратегічно важлива культура для селекції KWS разом з перцем, огірками, динею та кавуном.

«Ми раді вітати Geneplanta у родині KWS, – коментує Доктор Леон Броерс, член Ради Виконавчих Директорів KWS, відповідальний за науково-дослідну роботу бізнес-підрозділу Овочеві культури. – За дуже короткий строк, як для селекційного бізнесу, команді Geneplanta вдалося сформувати досить різноманітне портфоліо насіння томатів».

«Із приєднанням Geneplanta ми отримали доступ до високопродуктивного генетичного матеріалу і зможемо значно прискорити розвиток власних селекційних програм із виробництва насіння томатів у різних куточках світу», – додав Пол Дегріф, керівник бізнес-підрозділу Овочеві культури компанії KWS.

Уся підрозділи компанії Geneplanta будуть повністю інтегровані у бізнес-підрозділ Овочеві культури компанії KWS. Остаточну угоду про придбання було підписано 9 березня 2021 року.

Історія формування нового бізнес-підрозділу Овочеві культури компанії KWS

Влітку 2019 року компанія KWS оголосила про початок довгострокової діяльності у зростаючому секторі насіння овочевих культур.

Це рішення супроводжувалося придбанням овочевої селекційної компанії Pop Vriend Seeds (Нідерланди), яка є лідером ринку з виробництва насіння шпинату.

Впродовж останніх місяців діяльність KWS було зосереджено на створенні команди для роботи нового бізнес-підрозділу, а також на підготовці селекційних майданчиків в Іспанії, Бразилії та Туреччині.

Щорічний світовий об’єм продажів насіння овочевих культур сягає 6 мільярдів євро, а також має річний приріст у 5%. Підвищення рівня усвідомлення важливості здорового харчування, збалансованого вітамінами, а також зростання кількості населення планети стали основною рушійною силою для такого зростання сектору.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Компанія «Сингента» запускає новий сезон аграрного реаліті-шоу на YouTube

20 жовтня на YouTube-каналі компанії «Сингента» стартував...

Компанія McConnel розробила автономний обприскувач

Компанія McConnel спільно з університетом Harper Adams...

Ціни на ріпак знову досягли рекордного рівня

Зростання вартості ріпаку відбулося через подорожчання нафти...

Погода

Kyiv
чисте небо
8.6 ° C
10.2 °
7 °
51 %
0.9kmh
0 %
Вт
8 °
Ср
10 °
Чт
14 °
Пт
13 °
Сб
15 °