01 Грудня 2021

Lozova Machinery презентує новий напрямок техніки для внесення добрив

Новий напрямок LOZOVA MACHINERY це – агрегати інжекційного внесення рідких добрив SOVEREIGN. Суть їхньої роботи полягає в інжекційному внесенні добрив, тобто внесенні рідких добрив в ґрунт безпосередньо в прикореневу зону рослин на глибину 5-6 см.

Лінійка SOVEREIGN включає машини з шириною захвату 12 м, 15 м, 18 м і максимально 21 м! LOZOVA MACHINERY – єдина компанія, яка розробила агрегат з такою шириною захвату. При цьому у транспортному положенні він вписується в габарити всього 3х4 метри!

«Спеціальні ін’єкційні колеса виготовлені з нержавіючої сталі й оснащуються 12 аплікаторами. Твердий сплав нержавіючої сталі та спеціальне гартування сприяють мінімальному зносу голок для ін’єкції. Потужна рама забезпечує надійне заглиблення голок на різних типах ґрунтів і з різними технологіями обробки ґрунту.

Впорскування суміші відбувається при зануренні спиці через бічний отвір під тиском. Колеса повторюють рельєф поля, що забезпечує рівномірний розподіл добрив на необхідну глибину по всій площі. Відзначу ще одну перевагу – SOVEREIGN дозволяє диференційовано вносити добрива з автоматичним відключенням ліній при перекриттях», – розповідає про інноваційну конструкцію головний конструктор Олексій Гріненко.

Lozova-Machinery-prezentuye-novyj-napryamok

Основні технічні характеристики:

  • обсяг бака – 10 куб. м;
  • відстань між робочими органами – 250 мм;
  • норма внесення робочого розчину – до 1000 л/га.

У результаті використання агрегату SOVEREIGN у рослин краще розвивається коренева система. Внесення добрив на глибину кореневого шару сприяє зміцненню і розвитку кореневої системи не на поверхні, а в нижчих шарах ґрунту. Хороше коріння забезпечує найкращу посухостійкість і живлення рослин.

Важливою перевагою агрегату також є рівномірність і дотримання норм внесення. Даний спосіб підживлення дозволяє усунути вплив вітру на точність внесення. Рослинні залишки не заважають добриву проникати в ґрунт і не забирають на себе частину азоту.

Lozova-Machinery-prezentuye-novyj-napryamok-6

Високий рівень рентабельності агрегату SOVEREIGN забезпечується шляхом зменшення загальної кількості проходів і відсутності втрат на випаровування. Також підвищується ефективність внесених добрив внаслідок їх більш пролонгованої дії. У результаті виходить значна економія на добривах у порівнянні з поверхневим внесенням.

Переваги інжекційного внесення добрив за допомогою агрегату SOVEREIGN:

  • При використанні SOVEREIGN рідкі добрива легко досягають коренів, підсилюють ріст кореневої системи.
  • За допомогою SOVEREIGN можна використовувати різні види добрив і активних речовин.
  • У порівнянні з традиційними обприскувачами та підживлювачами, SOVEREIGN дає кращі результати засвоєння добрив у посуху.
  • Значно менші втрати діючої речовини в порівнянні з поверхневим внесенням, що дозволяє скоротити норму добрив.
  • Можливість внесення точної кількості добрив при високих дозах.
  • Зниження виробничих витрат на зберігання, доставку на поле, заправку.
  • Пролонгована дія внаслідок утворення капсули, яка поступово віддає поживні речовини.

Прем’єрний показ новинки відбувся 5 серпня на Дні поля LOZOVA MACHINERY-2021.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Найближчим часом можуть знизитися ціни на пшеницю

Минулого тижня Аргентина підвищила прогноз врожаю пшениці...

Україна зміцнила позиції в Глобальному індексі продовольчої безпеки

Economist Impact опублікував 10-й щорічний Глобальний індекс...

Погода

Kyiv
легкий сніг
0.5 ° C
1 °
-0.1 °
86 %
0.5kmh
90 %
Ср
2 °
Чт
6 °
Пт
6 °
Сб
2 °
Нд
1 °