06 Грудня 2021

Обприскувачі Stronger 4000. Переконлива продуктивність і надійність

Дедалі більший інтерес українських аграріїв викликають самохідні штангові обприскувачі Stronger серії 4000 виробництва французької компанії KUHN. Економічний двигун, високий кліренс 1,8 м, бак для робочого розчину пестицидів об’ємом 4000 л та можливість зміни ширини колії у межах 2,8–3,5 м дають змогу цим машинам виконувати найрізноманітніші операції хімічного догляду.

На обприскувачах Stronger 4000 встановлено більш економічні дизельні двигуни Cummins QSB об’ємом 6,7 л потужністю до 270 к.  с. Двигуни обладнані охолоджувальним вентилятором нового типу, лопаті якого спроєктовані для збільшення продуктивності повітряного потоку, зменшення вібрації та шуму під час його роботи. Завдяки цьому обприскувач працює зі значною економією палива та має подовжений моторесурс роботи двигуна.

Обприскувачі Stronger 4000 можуть обладнуватися однією з трьох видів штанг: 30-метровою, виготовленою зі сталі, або 36- чи 40-метровою з алюмінієвого сплаву. Штанга встановлена на паралелограмній підвісці. Вона тримається завдяки двом пружинам та чотирьом амортизаторам, що компенсує вертикальні коливання, а система гідроциліндрів із азотними гідроакумуляторами та пружинами – горизонтальні коливання штанги.

Залежно від завдань агротехнології, норма обприскування може змінюватися від 10 до 540 л/хв. Висота штанги регулюється у діапазоні 0,5–2,85 м.

Читати по темі: Принципи підбору обприскувачів

Привод усіх чотирьох коліс обприскувача відбувається за допомогою гідростатики. Для цього встановлено два гідравлічних насоси та чотири гідромотори-редуктори – по одному на кожне колесо. Головний гідророзподільник забезпечує три діапазони руху вперед – до 20 км/год, 30 та 40 км/год і дає змогу змінювати напрямок руху обприскувача. Система приводу коліс спроєктована таким чином, щоб у разі буксування одного з коліс обприскувач міг виїхати з проблемної ділянки за допомогою інших. Саме для цього у системі гідроприводу передбачено два гідронасоси, кожен із яких постачає оливу до двох гідромоторів-редукторів по діагоналі.

Самохідні обприскувачі Stronger 4000 обладнані зручною панорамною кабіною. Маючи хороші можливості для огляду, оператор тепер працює в комфортних умовах. Максимальній ефективності сприяє оснащення кабіни всілякими налаштуваннями. У кабіні є зручне сидіння, кондиціонер, система очищення повітря та стереомагнітола. Застосування під час виготовлення кабіни спеціальних матеріалів забезпечує відмінну звукоізоляцію всередині неї.

Бортова система управління обприскувачами Stronger 4000 включає  GPS, електронний контролер норми внесення, автоматичний контроль секцій, автопілот з гідравлічним керуванням та систему сигналізації багатоосьового компенсатора тиску. Таке обладнання гарантує відмінні результати та більш эфективну роботу з економією часу, палива і витрат.

Обприскувачі Stronger 4000_2Система автопілотування Trimble, яка йде у комплекті з обприскувачем, дає змогу не лише автоматично вести обприскувач по заданих траєкторіях, а й керувати автоматичним відключенням секцій у разі заходу штанги на вже оброблену ділянку. Це на 8% зменшує перевитрату препарату й дає змогу ефективно працювати у нічний час – за більш сприятливих метеорологічних умов.

З огляду на те, що не всі господарства можуть собі дозволити придбати сучасну техніку, дилери компанії KUHN пропонують скористатися послугою кредитування від провідних банків. Наприклад, Кредобанк кредитує під 0% на 12 місяців за умови першого внеску 50% – це одна з найкращих пропозицій.

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2021

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Made in Italy. Парад технічних новинок на виставці EIMA-2021

Наприкінці минулого місяця в італійському місті Болонья...

Як оптичні сенсори економлять ЗЗР і добрива

Ключовий принцип точного землеробства – обробляти поле...

Погода

Kyiv
туман
0.4 ° C
1 °
-0.2 °
98 %
0.5kmh
90 %
Пн
3 °
Вт
3 °
Ср
1 °
Чт
3 °
Пт
9 °