01 Липня 2022

MAXIMA 3 TRM E – беззаперечна перевага точного висіву від KUHN

Сучасне сільськогосподарське виробництво потребує ефективних рішень, спрямованих на раціональне використання всіх ресурсів. Це добре усвідомлюють виробники сільгосптехніки, про що свідчить поява на ринку дедалі більшої кількості «розумних» економічних пристроїв. Одну з таких новинок – просапну сівалку з електроприводом KUHN MAXIMA 3 TRM Е у 8-рядному виконанні – вже можна придбати на українському ринку.

Maxima 3 TRM E_1ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРИЧНОГО ВИСІВНОГО ПРИСТРОЮ

 1. Висока точність. Електричний привод забезпечує ідеальне розміщення насіння при швидкостях, недосяжних для механічних. Однаково висока якість дозування по всій ширині машини незалежно від типу, стану ґрунту та фракції насіння.
 1. Поліпшені надійність і довговічність. KUHN MAXIMA 3 TRM Е – міцна сівалка з невисокими вимогами до обслуговування.
 2. Прості й інтуїтивні налаштування. Сівалка має оптимізовані, інтуїтивні та повторювані налаштування.
 3. Висока швидкість сівби. Завдяки електричному приводу висівних модулів сівалка забезпечує відмінну точність розкладки насіння навіть при швидкості й 10 км/год.
 4. Легке обслуговування. Зменшення потреби в сервісному обслуговуванні завдяки меншій кількості рухомих частин, що потребують змащення.

ПРОСТЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ

Використання MAXIMA 3 TRM Е з електричним приводом забезпечує високий рівень комфорту для оператора, адже з цією сівалкою ви можете:

 • налаштовувати параметри висіву безпосередньо з кабіни трактора;
 • регулювати норму висіву, не виходячи з кабіни;
 • відключати рядки за допомогою GPS або вручну.

При відключенні рядка за допомогою GPS мотор конкретного рядка миттєво відключається і висівання припиняється – завдяки цьому повністю виключається втрата насіння. Загалом заощадження насіння становить від 2 до 4%.

АВТОНОМНІСТЬ

KUHN MAXIMA 3 TRM Е має власний генератор змінного струму. Завдяки цьому немає необхідності використовувати електричну енергію трактора.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ 48 В

Система живлення 48 В забезпечує безперервну, високоточну роботу висівних секцій навіть у таких випадках:

 • під час прискорення на старті й уповільнення руху на розворотах;
 • за великої кількості пилу;
 • у дуже щільних посівах (залежно від швидкості руху та типу насіння).

Maxima 3 TRM E_2УСТАТКУВАННЯ, АДАПТОВАНЕ ДО РІЗНИХ ТЕХНОЛОГІЙ РОСЛИННИЦТВА

Компанія «УАПК» пропонує два варіанти сівалки MAXIMA 3 TRM Е: для тракторів, обладнаних ISOBUS, і без цього обладнання. Обидві комплектації забезпечують чітке управління нормами висіву та внесення мінеральних добрив, відключенням рядків і запобігають перекриттю.

Новий термінал ISOBUS CCI-1200 має вищу продуктивність, кращий огляд та більш універсальний, чим забезпечує комфорт в роботі оператора. Крім того, він є унікальним на ринку, оскільки його великий сенсорний екран дозволяє одночасно відображати два робочих термінали та декілька іконок робочих меню для швидкого переходу до перегляду важливих для водія параметрів.

Враховуючи, що не всі господарства можуть собі дозволити придбати сучасну техніку, дилери компанії KUHN пропонують скористатись послугою кредитування від ведучих банків. Так,  одну з найкращих пропозицій пропонує Кредобанк: 0% на 12 місяців за умови першого внеску 50%.

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2021

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
чисте небо
30.4 ° C
30.4 °
30.4 °
51 %
0.5kmh
0 %
Пт
30 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °