25 Жовтня 2021

Названо якісні показники соняшника та кукурудзи нового урожаю

На елеваторах компанії G.R. Agro, яка володіє мережею елеваторів у Дніпропетровській та Запорізькій областях загальною потужністю 112 тис. т, проаналізували якісні показники соняшника та кукурудзи нового урожаю.

Станом на 20 вересня 2021 року елеватори компанії G.R. Agro прийняли сумарно 20 тис. т соняшнику і 5 тис. т кукурудзи врожаю 2021/2022. Лідерами з приймання пізніх зернових і олійних культур є Інгулецький і Пришибський елеватори.

Оцінка за якістю прийнятих партій соняшнику (середні показники): вологість – 6-7%; сміттєва домішка – 5,3%; масова частка олії – 43-52%.

Відзначається низька олійність – 37-48% на початок збирання в цьому сезоні. У деяких партіях вологість сягала 21%. Дуже великий розрив в одних і тих же регіонах.

Середні показники якості кукурудзи: вологість – 14%; сміттєва домішка – 2,53%; зернова домішка – 3%.

Базисні показники по кукурудзі практично не відрізняються від торішніх. Відзначено незначне перевищення по сміттєвій домішці (3,58%) в аналогічному періоді 2020 року.

Минулого року станом на 21 вересня було заготовлено 35 тис. т соняшнику та 15 тис. т кукурудзи на елеваторах компанії. У нинішньому сезоні старт збиральної компанії пізніх зернових і олійних культур був зміщений на 2 тижні у зв’язку з погодними умовами в регіонах.

Очікувані опади в третій декаді вересня можуть призупинити збиральні компанії решти площ соняшнику і кукурудзи в регіонах, тим самим підвищити дефіцит соняшнику на ринку, – йдеться у повідомленні компанії.

gr-agro.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Осіннє застосування гербіцидів: альтернатива чи необхідність?

Останні десятиліття характеризуються стрімким глобальним потеплінням та...

Електричний трактор економить виноградному господарству 2600 доларів на рік

Скільки грошей заощаджує електричний трактор з точки...

Погода

Kyiv
чисте небо
6.7 ° C
7.6 °
5.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Пн
8 °
Вт
12 °
Ср
11 °
Чт
13 °
Пт
15 °