New Holland оголошує про зміни у вищому керівництві регіону Європа

108
Навигация по сообщениямСообщение 10 из 3218 Предыдущее Следующееchange-formatchange-format Тема:New Holland оголошує про зміни у вищому керівництві

New Holland Agriculture, що є торговельною маркою компанії CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI), оголошує про призначення Шона Леннона Віце-Президентом по регіону Європа, на позицію, яку Карло Ламбро (Carlo Lambro) займав тимчасово. Пан Ламбро і надалі обійматиме посаду Президента Бренду New Holland Agriculture у світі.

Шон Леннон має 18-річний досвід роботи в компанії CNH Industrial і здобув значних досягнень у сфері післяпродажного обслуговування, підтримки клієнтів та управління продуктами, зокрема у напрямку тракторів.

Карло Ламбро, Президент Бренду New Holland Agriculture, зазначив: “Після шести місяців роботи на цій посаді тимчасово, як віце-президент по регіону Європа, Шон Леннон, який набув багатого досвіду протягом своєї довгої кар’єри в New Holland, зрештою, обійме цю посаду на постійній основі. Шон обіймав посади з постійним підвищенням відповідальності в нашій організації на різних ринках і регіонах в усьому світі. Я впевнений, що його досвід і стратегічне бачення допоможуть примножити наш бізнес.”

“Завдяки цій новій позиції я залишаюся вірним зобов’язанням New Holland забезпечити постійний успіх нашого бренду та бізнесу в Європі”, – зазначив Віце-Президент з комерційної діяльності New Holland у Європі Шон Леннон.

Шон Леннон здобув науковий ступінь з сільськогосподарського машинобудування та управління бізнесом в університетському коледжі Writtle в Ессексі, Великобританія. Він приєднався до New Holland у 2002 році.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram