25 Жовтня 2021

Німці випустили радіокеровану косарку для роботи у важкодоступних місцях

Відомий виробник сільгосптехніки Vogt (Німеччина) поповнив ряд машин серії MDB компактною і маневровою радіокерованою косаркою F23, яка підходить для роботи на крутих схилах.

Нову гусеничну машину Vogt MDB-F23 обладнали бензиновим двигуном, потужністю 23 к.с. (17 кВт) з низьким споживанням пального, гідравлічним приводом (через ремінь POWER BELT) та вбудованим зарядним пристроєм.

Німці випустили радіокеровану косарку для роботи у важкодоступних місцяхVogt MDB-F23 має компактні розміри та гарну маневровість, завдяки чому може скошувати траву на ділянках поля з ухилом до 70°.

Саме тому нова розробка MDB-F23 підходить для крутих схилів завдяки низькому центру ваги та невеликій власній вазі, а також для роботи у вузьких та важкодоступних місцях.

Німці випустили радіокеровану косарку для роботи у важкодоступних місцях«Серцем» радіокерованої машини є низько розташоване шасі. Основні компоненти, такі як двигун та гідравлічна система, послідовно прикріплені до нижньої опорної рами.

Така концепція низької установки, у поєднанні з широкою гусеничною стрічкою, забезпечує хорошу стійкість на схилах та в умовах гористої місцевості.

Аgrartechnik

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
5.4 ° C
6 °
4.1 °
51 %
3.1kmh
90 %
Пн
8 °
Вт
12 °
Ср
11 °
Чт
13 °
Пт
10 °