Нова комплексна обробка насіння для отримання вищих врожаїв

158
lumigen

Нове покоління препаратів для обробки насіння допомагає фермерам адаптуватися до мінливого сільськогосподарського середовища, на яке впливають кліматичні зміни та поява великої кількості шкідників.

Технології LumiGEN™, розроблені компанією Corteva Agriscience для використання на власних брендах насіння Pioneer® та Brevant – це преміальний набір технологій обробки насіння (Seed Applied Technology – SAT), що забезпечує комплексний підхід в наданні фермерам допомоги по розкриттю максимального потенціалу сільськогосподарських культур.

До таких продуктів належать фунгіциди для обробки насіння Lumisena та Lumiflex, а також інсектицид для обробки насіння Lumiposa®.

Інноваційна технологія високої точності має декілька версій, які захищають генетику високопродуктивного насіння від комах та грибів, а також діє як репелент для птахів. Вона також допомагає насінню витримувати стреси, такі як зміна погоди та посуха.

Технології LumiGEN, доступні для ріпаку, кукурудзи та соняшнику, зменшують виробничі ризики та допомагають забезпечити кращий розвиток сільськогосподарських культур з самого початку, посилюючи зв’язок між ґрунтом та рослиною завдяки більш міцній кореневій системі. Оброблене насіння також отримує переваги від покращеної стресостійкості та швидшого пристосування культур, що сприяє більш прибутковому врожаю.

Оскільки технологія передбачає обробку безпосередньо насіння, а не застосування препаратів при посіві в полі, вона може допомогти знизити вплив сільського господарства на екологію, таким чином враховуючи очікування споживачів.

Ніколас Перро, менеджер з напрямку обробки насіння власних брендів насіння Corteva Agriscience у Європі, зазначив: «Corteva Agriscience прагне надати фермерам інструментарій для вирішення різноманітних проблем. Цей золотий стандарт обробки насіння допоможе європейським фермерам управляти ризиками виробництва на ранніх етапах розвитку рослин, починаючи із посіву. Технології LumiGEN надають культурам необхідний захист при сівбі, щоб допомогти виробникам досягти гарних врожаїв. Ми сподіваємось, що цей інноваційний стандарт обробки насіння допоможе фермерам максимізувати врожай та прибутковість, дасть змогу краще відповідати потребам суспільства та продовжувати вирощувати найважливіше – зараз і для майбутніх поколінь».

Lumisena – це фунгіцид, що застосовується для обробки насіння, з використанням передової технології для боротьби з борошнистою росою на соняшнику, планується до запуску в Сербії та Україні в сезоні 2020 року, а в ЄС – до 2021 року.

Lumiposa® – це інсектицид для обробки насіння, що доводить свою ефективноість вже більше трьох сезонів, і є еталоном для використання на озимому ріпаку в ЄС.

Lumiflex – це новітній фунгіцид для обробки насіння широкого спектру дії, який застосовується в посівах кукурудзи. Він був зареєстрований у Франції і має бути розповсюдженим на території ЄС та за його межами протягом наступного року.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram