01 Липня 2022

Новітні самохідні обприскувачі Kuhn Fighter 3000

Для хімічної обробки посівів польових культур компанія KUHN налагодила виробництво новітніх самохідних штангових обприскувачів FIGHTER 3000, які забезпечують максимальну ефективність хімічного догляду. Самохідні обприскувачі FIGHTER 3000 досягли такого технічного рівня, який гарантує надійне та високоефективне їх застосування від кінця зими і до пізньої осені.

Високий кліренс – 1,6 м, а також можливість зміни ширини колії у межах 2,6–3,2 метра дають змогу виконувати різноманітні операції хімічного догляду – від внесення ґрунтових гербіцидів та обробки сільськогосподарських культур на різних стадіях росту до десикації соняшнику, кукурудзи, а також застосовувати для внесення КАС. Бак для робочого розчину хімічних препаратів об’ємом 3000 літрів виготовлено з нержавіючої сталі.

На обприскувачах FIGHTER 3000 встановлено 6-циліндрові дизельні двигуни Cummins QSB з робочим об’ємом 4,5 л, які за номінальної частоти колінчастого вала 2000 об./хв розвивають потужність 195 к. с. На двигуні встановлено охолоджувальний вентилятор нового типу, лопаті якого спроектовані таким чином, щоб збільшувати продуктивність повітряного потоку з меншою вібрацією й шумом при його роботі. Паливний бак об’ємом 200 л надає значної автономності роботі двигуна, однак не збільшує вагу машини. Загальна вага обприскувача становить 8630 кг.

Новітні самохідні обприскувачі KUHN FIGHTER 3000_1Штанга обприскувача має робочу ширину захвату 30 метрів і складається з 9 секцій. Вона виготовлена зі стійкої до динамічних навантажень сталі й встановлена на паралелограмній підвісці системи FASYFIT. Штанга тримається за рахунок двох пружин та чотирьох амортизаторів, що компенсує вертикальні коливання, а система гідроциліндрів з азотними гідроакумуляторами та пружинами компенсує горизонтальні коливання штанги. На обприскувачах FIGHTER 3000 функціонує система автоматичної стабілізації штанги в 3-х площинах EQUІLIBRA (патент KUHN). Штанга регулюється за висотою розміщення над оброблюваною поверхнею в діапазоні 0,5–2,85 метра.

Привод усіх чотирьох коліс обприскувача відбувається за допомогою інтелектуальної гідростатичної трансмісії виробництва BOSCH, яка працює за колісною схемою 4х4 з електронним контролем зчеплення кожного окремого колеса. Для цього встановлено два гідравлічні насоси та чотири гідромотори-редуктори – по одному на кожне колесо. Система приводу коліс спроектована таким чином, щоб у разі буксування одного з коліс обприскувач міг виїхати з проблемної ділянки за рахунок двох інших. Саме для цього в системі гідроприводу передбачено два гідронасоси, кожен з яких постачає оливу до двох гідромоторів-редукторів по діагоналі.

Пневматична підвіска самохідних обприскувачів FIGHTER 3000 4-ма подушками (по одній на кожне приводне колесо) та кранами рівня дає змогу ефективно працювати на максимальній швидкості, а також забезпечувати додаткову стабілізацію штанги при роботі на нерівних ділянках поля. Система працює таким чином: при наїзді на перешкоду кран рівня випускає повітря з подушки пневматичної підвіски, а при потраплянні колеса у заглиб­лення, навпаки, – подає повітря з ресивера. Така система стабілізації досить проста, однак працює швидко й ефективно.

Обприскувачі FIGHTER 3000 обладнані технологією KUHN TELEMETRY, завдяки якій можна у режимі реального часу контролювати всі параметри роботи агрегату з персонального комп’ютера або навіть із мобільних пристроїв.

На самохідних обприскувачах FIGHTER 3000 встановлена кабіна з подвійною шумоізоляцією та надлишковим тиском всередині, а вугільний фільтр, LED-фари, великий монітор, пневматична амортизація сидіння, система кондиціювання та підігріву повітря й інші зручності забезпечують операторові комфортну, безпечну та ефективну роботу.

З огляду на те, що не всі господарства можуть собі дозволити придбати сучасну техніку, дилери компанії KUHN пропонують скористатися послугою кредитування від провідних банків. Наприклад, одну з найкращих пропозицій пропонує Кредобанк: 0% на 12 місяців за умови першого внеску 50%.

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2021

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
чисте небо
30.4 ° C
30.4 °
30.4 °
51 %
0.5kmh
0 %
Пт
30 °
Сб
27 °
Нд
29 °
Пн
31 °
Вт
33 °