18 Серпня 2022

Новий дрон Agras T20 здатен обходити опори і обробляти 12 га/год

Компанія DJI представила нову модель безпілотного літального апарату Agras T20, призначену для моніторингу стану культур з одночасним їх обробітком.

Апарат оснащений 20-літровим баком для обприскування культур, радаром 3600 для моніторингу та сканування простору в 3D, а також системою захисту від води і пилу за стандартом IP67.

DJI Agras T20 здатний нести максимальне корисне навантаження до 20 кг. Модернізована система розпилення Spreading System 2.0 збільшила показники на 20% і тепер має вісім форсунок з насосами більшого обсягу.

Agras T20 може обробляти за один виліт до 3 га. Погодинна продуктивність зросла до 12 га/год.

Система розпилення не лише може розпилювати рідину, а й розкидати тверді добрива. Ширина покриття або зона розпилення складає до 7 метрів. Нову модель оснастили цифровим радаром, здатним виявляти і обходити опори ліній електропередач.

Вбудована технологія моніторингу зображення в режимі реального часу дозволяє мультикоптеру працювати навіть в темний час доби. Машина має світлодіодні прожектори.

Для управління Agras T20 передбачений функціональний пульт дистанційного керування, який був раніше випущений для Matrice 300 RTK. Модель отримала покращений і більш яскравий 5,5-дюймовий дисплей з потужним акумулятором, здатним працювати до 2 годин, і можливістю установки 4G-модуля зі стандартною SIM-картою.

quadro.ua

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

В Україні зростають закупівельні ціни на соняшник

Згідно з даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», в...

У південних регіонах нетипово рано дозрів соняшник

На Одещині та Миколаївщині відмічають нетипово раннє...

Російські окупанти вкрали 200 тисяч тонн урожаю в агрохолдингу HarvEast

Російські окупанти викрали близько 200 тисяч тонн...

Погода

Kyiv
рвані хмари
20.8 ° C
22.6 °
20.4 °
82 %
0.5kmh
61 %
Чт
30 °
Пт
29 °
Сб
28 °
Нд
31 °
Пн
31 °