24 Жовтня 2021

Новий дрон Agras T20 здатен обходити опори і обробляти 12 га/год

Компанія DJI представила нову модель безпілотного літального апарату Agras T20, призначену для моніторингу стану культур з одночасним їх обробітком.

Апарат оснащений 20-літровим баком для обприскування культур, радаром 3600 для моніторингу та сканування простору в 3D, а також системою захисту від води і пилу за стандартом IP67.

DJI Agras T20 здатний нести максимальне корисне навантаження до 20 кг. Модернізована система розпилення Spreading System 2.0 збільшила показники на 20% і тепер має вісім форсунок з насосами більшого обсягу.

Agras T20 може обробляти за один виліт до 3 га. Погодинна продуктивність зросла до 12 га/год.

Система розпилення не лише може розпилювати рідину, а й розкидати тверді добрива. Ширина покриття або зона розпилення складає до 7 метрів. Нову модель оснастили цифровим радаром, здатним виявляти і обходити опори ліній електропередач.

Вбудована технологія моніторингу зображення в режимі реального часу дозволяє мультикоптеру працювати навіть в темний час доби. Машина має світлодіодні прожектори.

Для управління Agras T20 передбачений функціональний пульт дистанційного керування, який був раніше випущений для Matrice 300 RTK. Модель отримала покращений і більш яскравий 5,5-дюймовий дисплей з потужним акумулятором, здатним працювати до 2 годин, і можливістю установки 4G-модуля зі стандартною SIM-картою.

quadro.ua

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
6.2 ° C
7.1 °
4.8 °
68 %
0.9kmh
75 %
Нд
8 °
Пн
8 °
Вт
11 °
Ср
12 °
Чт
11 °