22 Жовтня 2021

Новий флагман серед плугів від Amazone

Amazone виводить на ринок абсолютно новий напівпричіпний оборотний плуг Tyrok 400 на вибір з 7, 8 або 9 корпусами для тракторів потужністю 400 к.с. Основними характеристиками цього плуга є більш висока продуктивність навіть при тривалих навантаженнях, ідеальна якість роботи і висока зносостійкість. У той же час Tyrok пропонує високий рівень комфорту за рахунок простого, точного та безпечного налаштування.

Корпус плуга SpeedBlade – продуманий до дрібниць для більшої ефективності

Новий корпус плуга SpeedBlade із надзвичайно великою площею груди відвалу відрізняється мінімальним зносом основного корпусу. За рахунок підвищення робочої швидкості, наприклад, з 6 км/год до 10 км/год, точка зносу автоматично зміщується до центру корпусу плуга. Так, точка зносу корпусу SpeedBlade навіть при високих швидкостях лежить на збільшених грудах відвалу, а не в області смугового або цільного корпусу. Тим самим, при роботі з Tyrok на високих швидкостях в першу чергу при зносі потрібно замінити лише груди відвалу. Це скорочує надзвичайно високі витрати на знос в порівнянні з іншими конструкціями.

SpeedBladeЩе одна деталь з великим ефектом: накладка перекриває полотно лемеша, таким чином лінія стику прихована під кріпленням накладки. Завдяки продуманому поєднанню це дозволяє запобігти накопиченню рослинних решток. Крім того, відкритий корпус завдяки своїй формі запобігає накопиченню землі під корпусом. При цьому витримується максимально низька тягова потреба плуга.

Унікальна технологія загартування ©plus за рахунок додаткового використання вуглецю створює основу для досягнення найвищої якості при виробництві деталей, що зношуються, плуга Tyrok. Завдяки цій технології, до прикладу, при виготовленні відвалу досягається дуже висока міцність передньої частини деталі і гладка поверхня. Таким чином забезпечується довший термін служби. Задня частина залишається відносно м’якою і, тим самим, надзвичайно стійкою і ударостійкою.

Серед корпусів SpeedBlade можна вибрати різні смугові і цільні варіанти в залежності потреб та особливостей ґрунтів. Продумана форма корпусу в поєднанні з перевагами технології загартування ©plus забезпечують низьку тягову потребу і відповідно – витрату палива. Для важких умов експлуатації можна опційно замовити також HD-варіант накладки або обертові змінні накладки для скорочення часу на підготовчі роботи і зменшення зносу.

Широке розчищення борозни є ще однією перевагою корпусу SpeedBlade, особливо при все більш частому використанні широких шин на тракторах.

Реальна, безкомпромісна стійкість

За рахунок масивної прямокутної труби рами з високоміцної сталі розміром 200x150x10 мм Tyrok має надзвичайну стійкість. Ключовою перевагою, на відміну від неміцно розташованої рами, є труба рами, яка не деформується під час роботи навіть при високих навантаженнях. Таким чином забезпечується рівномірна глибина обробітку по всій довжині і ширині захвату.

Крмі того, Tyrok оснащений новою системою SmartTurn: на розворотній смузі швидкий маневр розвороту незадовго до завершення завдяки гідравліці сповільнюється вдвічі. Це призводить до ощадного ефекту демпфування при витягуванні циліндра. При цьому не потрібно жодних компромісів щодо швидкості. За 9 секунд розворот завершено.

Крім того, при інтенсивних умовах експлуатації опційно поставляється гідравлічний запобіжний механізм, який забезпечує плавну і щадну роботу. За допомогою гідроциліндрів корпус плуга плавно і дбайливо повертається у вихідне положення. Тиск спрацьовування при цьому знижується при зростаючій висоті підйому. Зусилля спрацювання до 2000 кг можна безступінчато регулювати залежно від умов експлуатації, централізовано або автономно, для кожного корпусу окремо.

Безпечне, комфортне і точне налаштування для ідеальної якості роботи

Tyrok серійно оснащений механічним регулюванням ширини захвату. Опційно ширину захвату можна зручно, з кабіни трактора, гідравлічно і безступінчато регулювати відповідно до актуальних умов. Важливою перевагою для комфорту і точності в роботі є нова, автоматична система адаптації першої борозни AutoAdapt. Тим самим, на плугах Tyrok зі змінним регулюванням ширини зрізу при зміні загальної ширини захвату відбувається також автоматична гідравлічне регулювання першої борозни. Так, можна швидко і надійно врахувати зміни ґрунтових умов (схилів) та провести ідеальну оранку.

Налаштування глибини обробітку здійснюється механічно або гідравлічно за допомогою серійного шасі з ідеальним демпфуванням, яке гасить також сильні коливання. Велике опорно-транспортне колесо гарантує при цьому не тільки точне ведення по глибині, але і оптимальний, зберігаючий ґрунт режим роботи. Крім того, серійна функція гідропневматичного демпфування опорно-транспортного колеса забезпечує максимальний комфорт водіння і безпеку при транспортуванні.

Amazone-TyrokЗа допомогою поворотного на 180° кронштейна на Tyrok можна налаштувати оптимальну тягову траєкторію. За рахунок зменшення косого вектора тяги створюються умови для зниження тягової потреби і витрати палива. За рахунок різних варіантів зчіпки кронштейн працює максимально гнучко. Опційно Tyrok можна додатково оснастити підсилювачем тягово-зчіпних властивостей для зниження пробуксовки. При цьому додатковий гідроциліндр переносить навантаження на задню вісь трактора. Це дозволяє збільшити тягове зусилля до максимуму і ще більше зменшити витрату палива.

Всіма гідравлічними функціями можна комфортно керувати у кілька прийомів, в передній частині, та за допомогою кронштейна на центрі налаштувань SmartCenter.

Повне оснащення для абсолютної ефективності

За допомогою додаткових інструментів новий напівпричіпний оборотний плуг можна універсально використовувати за будь-яких умов експлуатації. Так, пропонуються різні передплужники або зрізувачі для заробки великої кількості органічної маси. Для забезпечення оптимального ведення плуга на схилах можна закріпити на лемешах додаткові кожухи.

Для одночасного зворотного ущільнення Amazone пропонує плуг Tyrok 400 з поворотним кронштейном для роботи з пакером.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Агросектору виділять 8 млрд грн: куди збираються витратити ці кошти

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт про...

Бур’яни розвинули стійкість до гербіцидів, – дослідження

Використання пестицидів у традиційному сільському господарстві настільки...

Знайдено спосіб, як вдвічі скоротити витрати пестицидів

Бразильські винахідники розробили систему, завдяки якій витрати...

Погода

Kyiv
чисте небо
14.8 ° C
16.5 °
14.1 °
41 %
1.3kmh
0 %
Пт
14 °
Сб
11 °
Нд
8 °
Пн
7 °
Вт
11 °