06 Грудня 2021

Техніка для збереження вологи в грунті від Kuhn. Закритий демопоказ

Напередодні цьогорічної виставки-демонстрації техніки та технологій «Битва Агротитанів-2021», для представників аграрних засобів масової інформації відбувся закритий демопоказ агрегатів для вологозберігаючих технологій обробітку грунту та сівби компанії KUHN. Презентацію машин проводили фахівці офіційного дилера техніки KUHN в Україні – компанії УАПК.

ТЕХНІКА ДЛЯ STRIP-TILL 

Останнім часом підвищеною увагою в аграріїв користується технологія смугового обробітку – Strip-Till, головною метою якої є накопичення та збереження вологи, а також економія витрат на вирощування сільськогосподарських культур. Для стрічкового обробітку ґрунту та внесення рідких або твердих мінеральних добрив, а також підготовки насіннєвого ложа, компанія KUHN пропонує агрегати KUHN Krause Gladiator. Найважливішими характеристиками цих машин є висока якість роботи та здатність накопичувати вологу у ґрунті, а також міцність конструкції і простота у експлуатації.

За один прохід KUHN Krause Gladiator забезпечує одночасне виконання кількох операцій – вкладає рослинні рештки у міжряддя, стрічками шириною приблизно 30 см розпушує ґрунт на глибину від 15 до 30 см, подрібнює грудки з подальшим ущільненням обробленої смуги ґрунту, точно вносить добрива та готує насіннєве ложе.

Агрегати KUHN Krause Gladiator виготовляються у навісному та причіпному варіантах. У навісному виконанні ці машини мають 6, 8 та 12-рядні моделі з шириною міжрядь 70 та 76 см. Загальна робоча їх ширина становить 4,6; 6,1 та 9,1 метра. Причіпні машини налічують дві моделі – 12 та 16 рядків з шириною міжрядь 76 см. Машини KUHN Krause Gladiator найбільше підходять для широкорядкового вирощування культур (кукурудзи, сої, соняшника, ріпаку тощо) з запобіганням втрати з ґрунту вологи.

KUHN-Krause-Gladiator
KUHN Krause Gladiator

Ексклюзивна система внесення добрив Drop Zone забезпечує універсальність внесення добрив на задану глибину. Доступні різні варіанти сухих або рідких добрив. В залежності від типу добрив, глибина внесення може бути від 13 до 28 см. Це дозволяє налаштувати глибину внесення добрив незалежно від глибини обробітку ґрунту.

МАШИНИ ДЛЯ VERTI-TILL 

Вертикальний обробіток ґрунту усуває ущільнення в поверхневому шарі ґрунту, не створює ущільнень у підорному шарі й навіть за оптимального його агрофізичного стану сприяє отриманню рівномірної структури, що стимулює кращий ріст і розвиток сільськогосподарських культур. Крім того вертикальний обробіток ґрунту забезпечує накопичення й утримання вологи у ґрунті навіть за дефіциту атмосферних опадів.

Класичним прикладом агрегату вертикального обробітку ґрунту є EXCELERATOR 8005 виробництва KUHN Krause, який за один прохід виконує подрібнення післяжнивних решток, перемішування їх із ґрунтом та підготовку посівного ложа. Глибина обробітку – від 1 до 10 см. Робоча швидкість знаходиться у діапазоні від 12 до 16 км/год. Агрегати EXCELERATOR 8005 виготовляються у шести модифікаціях з шириною захвату від 3,6 до 12,2 метра.

KUHN-EXCELERATOR
KUHN Excelerator

Агрегати оснащені ексклюзивними гібридними дисковими ножами з 32-прорізами та гострим лезом EXCALIBUR, які розташовані у два ряди. За допомогою особливих зазубрин диски захоплюють та перерізають післяжнивні рештки. Відстань між дисками в ряду становить 20,3 см, а між слідами дисків після проходу агрегату – 9,5 см.

Діаметр диска на машинах EXCELERATOR 8005 становить 559 мм, а його товщина – 5 мм (опційно 6 мм). Невеликий кут атаки дисків (від 1° до 5°) запобігає переміщенню шару ґрунту вбік та його деформації. Завдяки особливій формі диск зношується рівномірно з обох боків, що сприяє самозаточуванню леза і збереженню його гостроти.

АГРЕГАТИ ДЛЯ ГЛИБОКОГО РИХЛЕННЯ 

Для розпушування ґрунту компанія KUHN пропонує глибокорозпушувачі KUHN Line Ripper 4830 із шириною захвату від 3,2 до 6,8 метра та глибиною обробітку від 20 до 40 см. Агрегати виготовляються з суцільною рамою (8 модифікацій) та такою, що складається (12 модифікацій). Конструкція рами машини, що складається на 180°, полегшує транспортування й спрощує зберігання знаряддя. Після обробітку KUHN Line Ripper 4830 на поверхні залишається понад 85% післяжнивних решток.

KUHN-Line-Ripper
KUHN Line Ripper 4830

На лапах розміщені долота завширшки 19 мм, які виготовлені з високоміцної сталі. У стандартній комплектації перед кожною лапою глибокорозпушувача встановлені підсилені ріжучі диски діаметром 560 мм та товщиною 6 мм. Завданням дисків є перерізання жорстких післяжнивних решток. Цьому сприяє тиск приблизно 200 кг, який діє на кожен диск. Агрегати можуть бути оснащені стійками з активним пружинним або жорстким, болтовим захистом.

Достатня маса машин KUHN Line Ripper 4830 сприяє швидкому заглибленню та рівномірному ходу за глибиною робочих органів. Високий кліренс рами (понад 90 см) забезпечує відмінне проходження великої кількості рослинних решток без забивання.

ПОСІВНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ПРЯМОЇ СІВБИ 

За допомогою причіпного висівного комплексу AUROCK 6000 RC можна виконувати сівбу без обробітку ґрунту. AUROCK 6000 RС створений аби оптимізувати висів за технологіями mini-till або ж no-till, з одночасним внесенням мінеральних добрив або посівом різних культур. Посівний комплекс AUROCK 6000 RC оснащений двома системами дозування та розподілу. Бункер об’ємом 5000 л розділений на дві частини – 50/50 %.

AUROCK 6000 RC може бути оснащений переднім ріжучим катком з гідравлічним налаштуванням для вирівнювання рослинного покриву, подрібнення великих рослиних залишків. Це прискорює їх розкладання, збагачуючи ґрунт мінералами. При цьому одночасно з посівом можна вносити добрива в один рядок на точно задану глибину.

KUHN-AUROCK-6000-RC
KUHN Aurock 6000 RC

При замовленні шестиметрового комплексу AUROCK 6000 RC можна вибрати будь-який варіант його комплектації, який максимально буде адаптований до конкретних умов роботи та вибрати ширину міжряддя 15 або 18,7 см. Є можливість змінювати міжряддя, піднявши та зафіксувавши незадіяні сошники, відключивши подачу до них посівного матеріалу та добрив.

AUROCK 6000 RC – це сумісна з ISOBUS машина, доступна з терміналами CCI 50/100/200, CCI 800 та CCI 1200 (сертифіковано AEF). AUROCK має шість робочих секцій, кожна з яких управляється незалежно від інтерфейсу терміналу ISOBUS. Ця точна система керування дозволяє використовувати повну багатофункціональність машини.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Made in Italy. Парад технічних новинок на виставці EIMA-2021

Наприкінці минулого місяця в італійському місті Болонья...

Як оптичні сенсори економлять ЗЗР і добрива

Ключовий принцип точного землеробства – обробляти поле...

Погода

Kyiv
туман
0.4 ° C
1 °
-0.2 °
98 %
0.5kmh
90 %
Пн
3 °
Вт
3 °
Ср
1 °
Чт
3 °
Пт
9 °