10 Серпня 2022

Пакетна пропозиція MAS Seeds на технологію Clearfield® Plus стає доступнішою

Компанія MAS Seeds має готове рішення на посіви соняшнику, які потребують надійного контролю бур’янів та хвороб або захисту від розповсюдження вовчка, – повідомила Ольга Молокович, керівник відділу маркетингу компанії MAS Seeds.

Адже при покупці 5 мішків гібридного насіння соняшнику MAS 92.CP або MAS 93.CP виробники отримають каністру гербіциду компанії BASF – Пульсар® Флекс у подарунок.

MAS 92.CP – це лінолевий середньостиглий гібрид, придатний до вирощування за технологією Clearfield® Plus, та є чемпіоном з урожайності протягом останніх років, перетнувши позначку у 6 т/га.

Він характеризується високим рівнем толерантності до чорної іржі, фомопсису та склеротиніозу кошика та стебла, має стійкість проти п’яти рас вовчка, демонструє пластичність до різних виробничих та ґрунтово-кліматичних умов вирощування.

МАS 93.CP – середньостиглий високопродуктивний гібрид соняшника. Стійкість проти вовчка раси G, у поєднанні з технологією Clearfield® Plus, забезпечують подвійний захист посівів соняшнику в регіонах, найбільш уражених вовчком.

Високий потенціал урожайності гібрида МАS 93.CP зумовлений як покращеним генетичним потенціалом, так і високою толерантністю до гербіциду, підтвердженою багаторічними дослідженнями відділу R&D компанії MAS Seeds на полях України.

МАS 93.CP має високу стійкість до іржі, фомопсису та нових рас несправжньої борошнистої роси. Він належить до екстенсивних гібридів і допоможе отримати максимальний урожай на полях з невисокою родючістю та в умовах стресу від посухи.

ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТ

«Ми вважаємо, що на сьогодні найкращим рішенням, здатним зупинити швидке розповсюдження вовчка Україною, є використання технології Clearfield® Plus, – зазначає Ольга Молокович. – Тому для найважчих ситуацій на полях, уражених вовчком, ми рекомендуємо використовувати подвійний захист, а саме, вирощувати гібрид Clearfield® Plus, стійкий до вовчка, у поєднанні із якісним гербіцидним захистом».

У цій пакетній пропозиції за якісний гербіцидний захист відповідає компанія BASF. Адже гербіцид Пульсар® Флекс, який було розроблено спеціально для використання із насінням Clearfield® та Clearfield® Plus технологій на соняшнику є інноваційним рішенням, за рахунок потужної формуляції та зменшеної кількості діючої речовини несе менше пестицидне навантаження, надійно контролюючи проблемні бур’яни та усі раси вовчку соняшникового.

«Минулого року наша пакетна пропозиція стосувалася лише фермерів з Південної України, – коментує Ольга Молокович. – А цього року, зважаючи на високу популярність, ми вирішили її розширити на усі господарства України, які використовують технологію Clearfield® Plus на посівах соняшнику. Пакетна пропозиція MAS Seeds різниться за ціною в залежності від року виробництва насіння, тому підійде для фермерів із будь-якими ціновими перевагами».

Акція діє на гібридне насіння соняшнику MAS 92.CP або MAS 93.CP виробництва MAS Seeds 2019-2021 років, придбане через офіційних дистриб’юторів MAS Seeds Україна (masseeds.ua).

Під подарунком розуміється покупка за 1,2 грн з ПДВ. Пакетна пропозиція дійсна до 30.04.2021 року.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

В Україні починають змінюватися закупівельні ціни на ріпак

В Україні триває формування закупівельних цін на...

Під обстрілами та поміж мінами: стільки вже зібрали урожаю на Харківщині

У Харківській області, попри постійні ворожі обстріли,...

Погода

Kyiv
хмарно
18.7 ° C
19.8 °
18.7 °
81 %
0.5kmh
100 %
Ср
23 °
Чт
27 °
Пт
25 °
Сб
30 °
Нд
35 °