19 Січня 2022

За підтримки «Контінентал» висаджено понад вісім тисяч дерев

Третій рік поспіль компанія «Контінентал» реалізує екологічну акцію «Марафон лип». В межах проєкту працівники компанії, спільно із бджолярами та місцевими громадами, висаджують медодайні дерева на територіях присутності «Контінентал».

Цього року на Хмельниччині й Тернопільщині вкоренили понад 3 тис. саджанців лип, а за три роки існування проєкту вже висаджено майже 8,5 тис. дерев. Таким чином, «Контінентал» не лише озеленює території громад, а й підтримує розвиток бджолярства.

«Наша компанія налагодила тісну співпрацю із бджолярами та активно підтримує розвиток бджільництва в областях, де працює. За підтримки «Контінентал» уже створено 13 пасічних кооперативів та першу в Україні інтерактивну карту медодайних культур.

Така співпраця вигідна для обох сторін: для компанії це – запилення її полів, а для бджолярів — можливість зібрати більші об’єми меду та отримати додатковий прибуток. Виграють від цього і місцеві громади, на території яких ми спільно висаджуємо дерева», — зазначила директорка департаменту комунікацій та соціальних проєктів «Контінентал Фармерз Груп» Нонна Шмідік.

Місце для висаджування дерев визначають представники органів місцевого самоврядування спільно з лісомисливськими господарствами.

До акції долучаються працівники «Контіненталу», пасічники, школярі та небайдужі місцеві мешканці. Від початку втілення «Марафону лип» «Контінентал» придбав і передав громадам молоді деревця на суму понад 283 тис. грн.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
-1.4 ° C
-0.7 °
-1.9 °
74 %
4kmh
75 %
Ср
-2 °
Чт
1 °
Пт
-2 °
Сб
-2 °
Нд
-5 °