05 Липня 2022

Електричні сівалки і розкидачі. Інноваційна техніка нового покоління «Мade in Germany»

Компанія LEHNER Maschinenbau GmbH, розташована у м. Вестерштеттен, що на півдні Німеччини, є провідним виробником інноваційної 12-вольтної спецтехніки для сільського та комунального господарства. Частка LEHNER на ринку електричних шлангових і дискових сівалок наразі становить 50-90%, і компанія є одним з абсолютних лідерів у Європі.

Ласкаво просимо у світ 12-вольтної техніки! Сівалки LEHNER – це інновативна, потужна та надійна техніка з чудовим співвідношенням ціна/якість, високоякісними компонентами, простим управлінням і монтажем.

Компанія LEHNER Maschinenbau GmbH була створена у 2019 році як окремий машинобудівний підрозділ головного підприємства LEHNER Agrar GmbH, заснованого ще у 1956 році його власником Йозефом Ленером. Сьогодні підприємством у другому поколінні керує пан Гельмут Ленер, який, завдяки інноваціям і прогресивним ідеям, вивів компанію у беззаперечні лідери 12-вольтної техніки у Європі та світі. Техніка  LEHNER користується великим попитом – частка експорту на сьогодні становить близько 37%, і цей показник неухильно зростає.

Elektrychni-12-volt-sivalky-i-rozkydachi

ПОНАД 30 РОКІВ ДОСВІДУ ТА KNOW-HOW

Все розпочалося у 1989 році, коли фермерські землі та врожаї на півдні Німеччини потерпали від нашестя слимаків і виникла негайна потреба у сівалках-розкидачах для внесення протислимакових засобів та гранульованих препаратів на великих площах.

Перша серія 12-вольтних компактних розкидних сівалок LEHNER з‘явилась на ринку вже на початку 90-х років. Практично одразу стало зрозуміло, що ця нова техніка може використовуватись і для інших напрямів у рослинництві. Тому з часом сівалки ставали дедалі універсальнішими і більш багатофункціональними.

Вже й не зрівняти, якою була перша розкидка сівалка марки SuperVario® на початку 90-х і які вони зараз – технічні зміни разючі. Проте сама концепція сівалки і великі обсяги продажу модельного ряду SuperVario® і сьогодні свідчать про те, наскільки прогресивною ця техніка була, є і буде.

Читати по темі: Вибір сівалки без зайвих мук

Станом на 2020 рік лінійка техніки LEHNER нараховує багато інноваційних продуктів – здебільшого для сільського та комунального господарства. Найкращим прикладом прогресивної техніки для аграрного сектору є модель VENTO®. Це пневматична сівалка зі шлангами та потужним 12-вольтним вентилятором (компресором) і робочою шириною аж до 12 метрів!

Сівалка VENTO® – це дешева та потужна електрична альтернатива гідравлічним сівалкам. Вона має бункер на 120, 230 або 500 л, обов‘язковий блок управління (з написами українською чи російською мовами), а також 8 або 16 шлангів на виходах.

З іншими розкидними сівалками – для садівництва, овочівництва та виноградарства, а також для комунального та шляхобудівного господарства ви можете ознайомитись на нашому сайті www.lehner.eu, переглянувши каталог продукції.

Vento_230_16_3MB

ОСТАННІ ТЕНДЕНЦІЇ

Щодо останніх тенденцій, то на виставці «Агротехніка-2019» у Ганновері (Німеччина) стенд нашої компанії відвідала велика кількість аграріїв з України та країн СНД. А темою №1 стали так звані сидеральні та лугові сівалки. Це означає, що питання відновлення і збереження ґрунту за допомогою вирощування сидеральних і проміжних культур стають для сільськогосподарських підприємств у Східній Європі дедалі актуальнішими.

Сівалки LEHNER постійно вдосконалюються, впроваджуються нові розробки, суворо контролюється кінцевий монтаж агрегатів. Задля дотримання найвищої якості всі компоненти сівалок виготовляють лише на замовлення LEHNER і лише у Німеччині. Це гарантований знак якості «Made in Germany»!

Нові моделі сівалок вже представлені й працюють на полях України та країн СНД. Їх можна замовити у наших партнерів в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці! З усіх питань щодо співробітництва звертайтесь до нашого представника Олега Вадимовича Ганжі, який вільно володіє німецькою, українською та російською мовами.

Олег Вадимович ГанжаОлег Вадимович Ганжа
Відділ Східної Європи
Тел.: +49 (0)7348 9596 32
Тел.: +49 (0)1734 3783 80
(WhatsApp, Viber)
E-Mail: oleg.ganzha@lehner.eu

Запрошуємо відвідати на сайті www.lehner.eu віртуальний зал техніки LEHNER 360°

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2021

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
уривчасті хмари
20.6 ° C
22 °
19.8 °
82 %
1.4kmh
34 %
Вт
32 °
Ср
32 °
Чт
23 °
Пт
27 °
Сб
30 °