Переможець конкурсу на найвищу врожайність кукурудзи з насіння DEKALB досяг показника 12,5 т/га

389
Найвища врожайність кукурудзи 2017

Компанія «Монсанто Україна» підбила підсумки четвертого щорічного конкурсу на найвищу врожайність гібридів кукурудзи DEKALB з насіння, вирощеного в Україні.

Найбільших результатів при стандартній вологості у 14% досягли аграрії господарства «Здолбунівське» (Рівненська обл.) – 12,5 т/га з гібридом ДКС 3705. Ще три господарства перевищили показник у 12 т/га: «Кишенці» з Черкаської обл. (12,36 т/га з гібридом ДКС 4590), «Агро регіон» (12,32 т/га з гібридом ДКС 4590) і «Ташір» (12,31 т/га з гібридом ДКС 4014) з Житомирської області.

Усього було визначено 35 переможців з 21 області України. При цьому 22 господарства-переможці з 14 областей зібрали понад 10 т/га кукурудзи з насіння DEKALB, вирощеного в Україні. У той же час, за попередніми даними Державної служби статистики за 2017 рік, середня врожайність кукурудзи на зерно в Україні склала 5,44 т/га.

Одночасно компанія «Монсанто Україна» оголосила переможців конкурсу «Амбасадори бренду DEKALB»: 11 господарств з різних областей України. У цьому конкурсі взяли участь господарства, які вирощували в 2017 році товарну кукурудзу з насіння гібридів DEKALB на площі від 70 га та найактивніше рекомендували насіння бренду колегам і партнерам, проводячи дні поля, навчання та демонстрації лінійки гібридів DEKALB і технологій вирощування кукурудзи.

Представників усіх господарств-переможців обох конкурсів компанія «Монсанто» запросила до Франції, де вони відвідають лабораторію, що перевіряє відповідність стандартам вирощеного в Україні насіння кукурудзи DEKALB, та насіннєвий завод, що готує батьківські лінії для вирощування насіння в Україні.

«Монсанто»

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram