16 Жовтня 2021

Pixofarm стане партнером компанії UPL у наданні цифрових інструментів виробникам яблук

Компанія UPL Ltd., глобальний постачальник продуктів та рішень для сільського господарства, оголосила, що співпрацюватиме з австрійською компанією Pixofarm GmbH, щоб представити захоплюючі нові цифрові технології для виробників яблук.

Pixofarm та UPL працюватимуть разом, щоб розширити доступ виробників до технології Pixofarm, аби допомогти підвищити ефективність, продуктивність та стійкість садівничих господарств.

Pixofarm – агротехнологічний стартап та нещодавній володар кількох нагород, серед яких:

  • Interpoma Startup Awards – Переможець, 2020 р.
  • Global Startup Awards – Найкращий Новачок, 2020 р.
  • Startup Europe Smart Agrifood Summit – найкраще практичне рішення для агропродовольчого сектору, 2020 р.

Pixofarm розробив цифрове рішення, яке допомагає виробникам яблук оптимізувати свій урожай, вимірюючи розмір плодів, їх кількість, розподіл за розміром та прогнозувати врожай.

Pixofarm стане «OpenAg Цифровим Партнером» компанії UPL у наданні цифрових інструментів виробникам яблукМаючи вказані дані, виробники фруктів можуть оптимізувати застосування витрат, збільшити обсяги виробництва та ефективно планувати й вдосконалювати свою операційну діяльність (логістика, пакування, зберігання у складах, продаж та маркетинг).

UPL – ключовий постачальник засобів захисту рослин, біологічних та органічних продуктів для виробників фруктів вважає, що Pixofarm може допомогти виробникам яблук зменшити витрати та оптимізувати врожайність, отримавши доступ до відповідних даних про стан їхніх культур та садів.

UPL підтримуватиме зростання компанії Pixofarm, розширюючи доступ до виробників яблук по всій Європі, одночасно надаючи Pixofarm додатковий капітал для інвестування у пришвидшення розробки продуктів для отримання додаткових інноваційних рішень для фермерів.

Розширення бізнесу Pixofarm, цифрового партнеру OpenAg, буде підтримуватися маркетинговою мережею UPL, яка на сьогодні працює в понад 130 країнах.

«Як частина нашої мети OpenAg, ми постійно прагнемо охопити інноваційні молоді компанії з новими та ефективнішими розробками, щоб допомогти аграріям досягти кращих результатів та гарантувати безпеку для навколишнього середовища. Ми раді співпраці з одним із найперспективніших агротехнологічних стартапів Pixofarm, який надає владу виробникам, щоб отримувати високоякісні дані про їхні сади в режимі реального часу, переосмислюючи стабільність на рівні господарства», – сказав генеральний директор UPL Джей Шрофф.

«Співпраця Pixofarm із UPL – одним із провідних світових постачальників продуктів та рішень для стабільного сільського господарства, є вагомою підтримкою унікальної технології Pixofarm. Наше партнерство з UPL дасть нам безмежні можливості надати цінне рішення садівникам, розповсюдити наше рішення через ланцюжок вирощування фруктів та забезпечити стійке виробництво фруктів. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з UPL, оскільки продовжуємо розширюватися у всьому світі», – повідомив генеральний директор Pixofarm Gmbh Фарід Едрісіан.

Прес-служба компанії UPL

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Виведено сорт картоплі з генами диких рослин стійкий до фітофторозу

Одним із найбільш розповсюджених і шкодочинних захворювань...

Корейські вчені отримали нове ефективне добриво з метану

Дослідники з Університету Кен Хі (Південна Корея)...

Погода

Kyiv
чисте небо
15 ° C
16.5 °
11.6 °
56 %
0.9kmh
0 %
Сб
15 °
Нд
12 °
Пн
12 °
Вт
9 °
Ср
11 °