16 Травня 2022

Препарат Архітект® компанії BASF відкриває новий сегмент на ринку захисту рослин

Концерн BASF, один зі світових лідерів у сфері захисту рослин, презентував українським аграріям новий унікальний препарат Архітект ® для соняшнику. Це перший препарат, що поєднує потужну дію регулятора росту із фунгіцидними властивостями, із запуском якого компанія BASF відкриває новий сегмент на ринку ЗЗР.

Україна стала першою країною в світі, де інноваційний препарат був зареєстрований у травні цього року. Численні європейські дослідження вже довели ефективність дії Архітект® та досконалість інноваційної формуляції. Перші досліди з препаратом вже розпочаті в агроцентрах та демоцентрах BASF по всій Україні. Спираючись на потужну наукову експертизу глобальної компанії, BASF в Україні прагне якнайшвидше запропонувати аграріям передові інноваційні рішення й надати можливість одними з перших у світі оцінити переваги нового препарату і його надійний захист на полях.

«Компанія BASF щороку доповнює широкий портфель ефективних продуктів новими препаратами, щоб прогресивні українські господарства разом з BASF могли долучатися до світових інновацій, застосовувати їх на полях і збирати високий здоровий урожай. Сьогодні ми особливо пишаємося тим, що український ринок став першим у світі, де зареєстрований препарат, і віримо, що Архітект® здобуде прихильність багатьох українських агрономів. BASF тримає руку на пульсі українського аграрного ринку і завжди готовий допомагати фермерам впевнено та ефективно відповідати на сучасні сільськогосподарські виклики», – підкреслив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

Промовиста назва препарату Архітект® відображає його ключові переваги, оскільки він оптимізує архітектоніку рослини, покращує розвиток кореневої системи, полегшує перенесення рослинами посухи та ефективно контролює основні хвороби соняшнику.

Як одна з найбільш інноваційних компаній світу BASF під час розробки нових препаратів не тільки створює потужні діючі речовини й ефективні формуляції, а виходить за межі традиційного захисту рослин.

«Компанія BASF зосереджена на інноваціях, які мають значну практичну цінність, відповідають на потреби фермерів і пропонують не лише найвищі, але й нові стандарти ефективності. Дотримуючись такого підходу, нам вдалося винайти препарат, який став справжньою винагородою за ефективні пошуки нашої наукової команди, – сказав Деніс Урквіц, технічний менеджер BASF із розвитку фунгіцидів на олійних та бобових культурах, один з розробників Архітект®, – Я неймовірно радий бути причетним до створення таких значимих рішень, які сьогодні допомагають фермерам на полях і, я сподіваюся, формують сільське господарство майбутнього».

Понад чверть науково-дослідницького бюджету компанії і близько 9% обороту Підрозділу захисту рослин BASF щороку спрямовуються в аграрні технології, щоб фермери по всьому світу ще успішніше примножували результати своєї праці. З 2008 року компанія інвестувала в наукові розробки понад 15 мільярдів євро, з яких майже 5 мільярдів – в агрохімічну промисловість.

 За матеріалами BASF

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
хмарно
17 ° C
17 °
17 °
42 %
3.9kmh
95 %
Пн
16 °
Вт
17 °
Ср
13 °
Чт
18 °
Пт
22 °