22 Травня 2022

Väderstad вступає в стратегічне партнерство з John Deere

З метою поглиблення співпраці із клієнтами і збільшення рівня присутності в Україні, Väderstad вступає у регіональне партнерство із дилерською мережею John Deere. Партнерство означає, що продукти Väderstad і John Deere постачаються через єдину дилерську мережу. 

З метою збільшення присутності і доступності продуктів Väderstad для сільськогосподарських виробників України в компанії оголосили про партнерство Väderstad і John Deere. За умовами угоди дилери John Deere в Україні отримують ексклюзивне право на продаж продуктів Väderstad кінцевим споживачам в зоні територіальної відповідальності.

«Це партнерство дозволить Väderstad посилити позиції і присутність на ринку. Наші клієнти лише виграють від роботи із розвиненою мережею сервісу і підтримки із боку високопрофесійних і досвідчених дилерів», – заявив Матіас Ховнерт, директор Väderstad з продажу і маркетингу.

Для забезпечення додаткової підтримки існуючих і майбутніх клієнтів в умовах росту продажів, дочірня компанія Väderstad в Україні, ТОВ Ведерстад продовжить і надалі свою важливу діяльність в галузі продажу машин, сервісу і постачанні запасних частин для гарантованого задоволення кінцевих споживачів – аграріїв.

Важливо відмітити, що мова йде саме про дистрибуційну угоду між Väderstad і John Deere на українському ринку. Väderstad є приватною сімейною компанією і не має намірів ані продавати, ані об’єднувати бізнес.

John Deere має чудову репутацію глобального постачальника сільськогосподарської техніки високої якості і завдяки цьому є прийнятним партнером для Väderstad.

«Високоякісні машини для сівби та обробітку ґрунту Väderstad і трактори, а також інші машини John Deere, відмінно пасують одне одному і це партнерство підсилить обидва бренди на регіональному ринку», – відмічає Маттіас Ховнерт, представник Väderstad.

«Таке партнерство дозволить дилерам John Deere пропонувати клієнтам в Україні більш повну лінійку причіпного обладнання. Дилери отримають доступ до широкої гами машин John Deere, а також до зернових і просапних сівалок і культиваторів Väderstad», – відмітив Кристоф Віггер, віце-президент John Deere з продажу і маркетингу по Регіону 2.

Партнерство між Väderstad і John Deere офіційно розпочинається з 25 липня 2017 року.

Компанія Väderstad (Швеція)

Сільськогосподарські машини і технології Väderstad мають довгу традицію щодо інновацій і технологічної першості, що стосується якості, концептуальних особливостей і ефективності. Революційні ідеї компанії неодноразово відкривали нові горизонти в галузі сільськогосподарського машинобудування. Сьогодні Väderstad продає свої машини в 40 країнах і має заслужену репутацію надійного партнера, постачальника і роботодавця. Завод Väderstad AB є частиною Väderstad Holding AB, яким володіє сім’я Старк. Головний офіс, конструкторський відділ та виробничі потужності знаходяться в містечку Ведерстад, Швеція. Компанія постійно розширяється, і на сьогодні в групі Väderstad зайняті близько 1000 співробітників. Оборот Групи складає 236 млн. Євро в 2016 р. Väderstad AB сертифікований у відповідності до міжнародних стандартів якості ISO 9001:2008.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

«Контінентал» завершив весняну посівну

У «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна...

В Україні створили проєкт, де приймають заявки на розмінування полів

Після звільнення Чернігівської та Київської областей почалося...

Погода

Kyiv
хмарно
10.7 ° C
11 °
9.8 °
89 %
0.5kmh
100 %
Нд
10 °
Пн
16 °
Вт
19 °
Ср
22 °
Чт
20 °