28 Січня 2022

Ще більше нових прогресивних препаратів від бренду «Агрохімічні технології» у 2022 році

Бренд ЗЗР «Агрохімічні технології» (АХТ) представив 6 нових прогресивних препаратів. Серед них є унікальні продукти, які не мають аналогів в Україні.

Як і торік, 6 нових препаратів відповідають проблемам нового сезону.

«Ми розробляли препарати з оглядом на те, які проблеми аграріям приносять найбільші збитки та які проблеми для них зараз вирішувати занадто складно та дорого. І створювали нові зручні та вигідні рішення. Але саме ці препарати виявились гарною відповіддю й на інші, несподівані проблеми нового сезону – дефіцит ґрунтових гербіцидів, підвищені ціни на азотні добрива, та інші», – каже Євгенія Вітер, керівник відділу маркетингу АХТ.

SHHe-bilshe-novyh-progresyvnyh-preparativ-vid-brendu-Agrohimichni-tehnologiyi-u-2022-rotsi-2

СЕРЕД НОВИНОК СЕЗОНУ 2022

Кватрофорс (ТН, флутриафол, 50 г/л +імазаліл, 40 г/л + металаксил-М, 30 г/л + піраклостробін, 20 г/л) – чотирикомпонентний фунгіцидний протруйник для зернових та сої. Має розширений спектр дії та рістстимулюючу дію.

Протруйник захищає надземну частину сходів від повного спектра ранніх листкових хвороб, а також локалізуються в насінні та коренях, забезпечуючи захист від всіх видів гнилей.

Сергій Богомаз, керівник технічного маркетингу АХТ: «Кватрофорс безпечний також для використання на сої. На відміну від інших триазолів, він не має негативного впливу ні на саму рослину, ні на розвиток бульбочкових бактерій та мікоризних грибів».

Мілафорт Екстра (МД, мезотріон, 75 г/л + нікосульфурон, 30) – післясходовий гербіцид на кукурудзу широкого спектра дії із широким вікном застосування (2-10 листків). Головні переваги препарату: контролює ваточник сирійський та інші найпроблемніші бур’яни, має ґрунтову дію, не потребує додавання сурфактантів.

Тіаклотрин-М (КС, тіаметоксам, 200 г/л + клотіанідин, 50 г/л + бета-цифлутрин, 50 г/л) – інсектицид контактної, кишкової й системної дії зі швидким стоп-ефектом і тривалим періодом захисної дії (25-30 днів).

«Тіаклотрин-М було розроблено у концепції антирезистентної програми. Чергування діючих речовин протягом сезону значно зменшує ризик виникнення стійкості шкідників до окремих діючих речовин. Це дозволить уникнути вимушеного використання надто дорогих інсектицидів у майбутньому. І продовжуватиме ефективно контролювати широкий спектр шкідників за помірний бюджет», – пояснює керівник технічного маркетингу АХТ, Сергій Богомаз.

У новому розділі «Регулятори росту» бренд АХТ випустив одразу два продукти:

Тардер (етефон, 480 г/л) – регулятор росту для соняшнику і зернових;

Трінекс (трінексапак-етил, 250 г/л) – регулятор росту для зернових.

SHHe-bilshe-novyh-progresyvnyh-preparativ-vid-brendu-Agrohimichni-tehnologiyi-u-2022-rotsi-3

УДОСКОНАЛЕНІ ПРОДУКТИ

Як пояснив Сергій Богомаз, бренд «Агрохімічні технології» не забуває і про прихильників монопродуктів. А отже продовжує працювати над удосконаленням старих продуктів з популярними діючими речовинами.

У лінійці оптимізованих препаратів у сезоні 2022 року з’явився новий фунгіцид Флутривіт Максі з підвищеною концентрацією флутриафолу. А у минулому сезоні 2021 –  концентрований десикант Регістан Ультра, фунгіцид для колосу Полігард Максі.

Флутривіт Максі (КС, флутриафол, 500 г/л) – системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії, який працює за низьких температур повітря (від +6°C).

У ПРОДАЖУ – РАНІШЕ АНОНСОВАНІ ПРЕПАРАТИ

Також представники бренду повідомляють, що у продажу з’явились препарати, анонсовані минулого року:

N-Stab – інгібітор азоту, що пролонгує дію добрив до 14 днів, запобігає втратам азоту та буде актуальним в умовах підвищених цін на азотні добрива;

Вітамін-Бор – добриво для позакореневого підживлення з високим вмістом бору та властивістю рН-коректора (за рахунок кислої реакції в бакових сумішах).

«Протягом останніх двох сезонів бренд АХТ випустив 18 прогресивних препаратів. 8 з яких – препарати власної розробки, що не мають аналогів в Україні. Наша головна задача – створювати такі продукти, які будуть максимально вирішувати «головні болі» фермера. Ваточник сирійський, прояви резистентності до інсектицидних д.р., лускокрилі шкідники, ґрунтові шкідники сходів – ​​це проблеми, які неможливо вирішити базовими продуктами, вони потребують специфічних рішень», – переконаний керівник технічного маркетнгу АХТ Сергій Богомаз.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Horsch модернізував двохножові котки-подрібнювачі

Німецька компанія Horsch модернізувала двохножові котки-подрібнювачі серії...

У НААН презентували новий високоврожайний сорт картоплі

Науковці Інституту картоплярства Національної академії аграрних наук...

В Україні підвищилися закупівельні ціни на продовольчу пшеницю

В Україні закупівельні ціни на продовольчу пшеницю...

Погода

Kyiv
сніг
0 ° C
0.3 °
-0.2 °
88 %
5.8kmh
75 %
Пт
1 °
Сб
0 °
Нд
2 °
Пн
0 °
Вт
-1 °