05 Грудня 2021

Що відбувається на китайському ринку пестицидів

На семінарі з експорту пестицидів у Китаї 2021 року, який відбувся наприкінці вересня, експерти з Інституту контролю агрохімікатів Міністерства сільського господарства КНР (ICAMA), Мінсільгоспу та Мінпромторгу КНР, компаній Syngenta, UPL, Corteva та інших виступили з презентаціями щодо тенденції розвитку пестицидної промисловості Китаю та динаміки світового ринку.

У 2019 році обсяг експорту пестицидів із Китаю становив 1,85 млн тонн. В умовах пандемії коронавірусу протягом усього 2020 року (за винятком лютого) галузь показала позитивну динаміку зростання виробництва та відносно швидкі темпи експорту, досягнувши позначки майже 2,4 млн тонн.

Один із ключових спікерів семінару – заступник директора ICAMA Ян Дуаньсян – зазначив:

«Цього року, попри продовження пандемії, експорт пестицидів із Китаю з січня по серпень 2021 року збільшився на 1,51% порівняно з минулим роком. Потужності виробництва пестицидів були максимально залучені, що свідчить про відповідальність китайської пестицидної промисловості. Вона не лише задовольняє потреби ста дев’яноста країн світу, а й значно підвищує довіру до нашої галузі».

Останнім часом ціни на пестициди в Китаї сильно змінилися. Причини цих коливань різні.

«Це вигідно насамперед для китайських компаній, що виробляють пестициди, але в перспективі можливі серйозні зміни задля забезпечення сталого екологічного розвитку, які вплинуть на всю галузь. Як правильно обмежити виробничі потужності, щоб ціни не коливалися? Це те, про що ми маємо серйозно подумати. Наразі перебуваємо під серйозним впливом пандемії і водночас нашої відповідальності за контролем кліматичних змін у світі», –пояснив Дуаньсян.

Також заступник директора ICAMA обґрунтував необхідність багатоаспектної співпраці, зокрема щодо контролю епідемії, аби світова економіка могла справді нормально працювати. До того ж наголосив, що китайським компаніям потрібно діяти відповідно до подвійного вуглецевого контролю та контролювати виробничі потужності з високим рівнем забруднення.

За словами Дуаньсяна, насправді проблема полягає не в обмеженні виробничих потужностей, а зміни здебільшого пов՚язані з запобіганням та контролем епідемії, розвитком економіки в цілому, зобов’язаннями Китаю перед світом, контролем кліматичних змін і покращенням стану населення, ресурсів та довкілля країни.

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
димка
-2.6 ° C
-1.8 °
-3.4 °
93 %
3.1kmh
75 %
Нд
-1 °
Пн
2 °
Вт
3 °
Ср
1 °
Чт
3 °