08 Серпня 2022

Syngenta розробила нову технологію для боротьби зі шкідниками

Syngenta Crop Protection оголосила про розробку нової технології боротьби з комахами, яка покликана допомогти виробникам захистити свої культури від широкого спектра шкідників. Новий активний інгредієнт отримав назву Пліназолін (Plinazolin).

«Технологія гарантує новий стандарт продуктивності, особливо щодо шкідників, для яких наявні продукти не можуть забезпечити ефективну боротьбу. Plinazolin це – ефективне рішення у стратегіях управління стійкістю та замінює старі, менш ефективні хімічні препарати.

Стійкість до сонячного світла та вологостійкі властивості технології Пліназоліна дозволяють збільшувати інтервали розпилення та зменшувати кількість застосувань, спрямованих на підвищення продуктивності та якості сільськогосподарських культур», – сказав Джон Парр, президент із глобального захисту рослин у Syngenta.

Технологія Пліназоліна забезпечить боротьбу з кліщами, трипсами, гусеницями, мухами та жуками. Препарат буде комерціалізований у більш ніж 40 країнах і може використовуватися на понад 40 культурах, включаючи широкий асортимент фруктів та овочів.

Технологія також має потенціал для використання в лісовому господарстві та професійних програмах боротьби зі шкідниками, а також як додаток для обробки насіння.

Технологія Пліназоліна продаватиметься під торговою маркою Virantra в Аргентині. Подальші реєстрації пройдуть протягом наступних двох-п’яти років.

hortidaily.com

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Погода

Kyiv
рвані хмари
22.1 ° C
23.1 °
21.5 °
83 %
0.5kmh
77 %
Пн
25 °
Вт
24 °
Ср
22 °
Чт
30 °
Пт
32 °