17 Травня 2022

Талісман®. Чудодійна допомога, обгрунтована провідною наукою

ТАЛІСМАН® СТИМУЛЮЄ

Підолова кислота у складі Талісман® підвищує концентрацію хлорофілу і засвоєння азоту рослиною. В комбінації з запатентованою технологією R100, що зміщує гормональний баланс рослини у бік продукування цитокінінів, Підолова кислота стимулює ростові процеси в рослині.

Талісман®. чудодійна допомога, обгрунтована провідною наукою1

Підолова кислота – неорганічний аналог природного сигнального компоненту, що регулює азотний обмін рослини.  Фізіологічний ефект підолової кислоти у складі Талісман® полягає у здатності стимулювати засвоєння азоту для синтезу білків і нуклеїнових кислот, які відповідають за рост і розвиток рослини.

Нестача підолової кислоти для рослини є сигналом про стрес. Намагаючись зберегти свою життє­здатність, рослина віддає пріоритет диханню, азотний обмін реверсує. Рослина поступово припиняє ростові процеси та процеси розвитку генеративних органів. Якщо така ситуація припадає на фази закладання врожаю, урожай буде нижчим і гіршої якості, ніж потенційно можливий. В умовах катаболізму амоній, що не використовується для синтезу білків, накопичується в рослині в надлишковій кількості, стає токсичним і призводить до її пожовтіння.

Талісман®. чудодійна допомога, обгрунтована провідною наукою2

Підвищення концентрації підо­лової кислоти внесенням Талісман® в умовах стресу відновлює прогресивний напрямок азотного обміну та дає змогу рослині продовжувати рост в короткі періоди стресової погоди.

ТАЛІСМАН® ЖИВИТЬ

Біостимулятори R100 та Диметилсульфон у складі Талісман® активують поглинання поживних речо­вин через воскову кутикулу листка та допомагають збільши­ти врожайність рослини.

R100 – запатентований біостимулятор, що підвищує поглинання катіонних поживних речовин (магнію, молібдену, заліза тощо). Стимулює синтез цитокінінів в тканинах, активізує поділ клітин та ростові процеси рослини. Диметилсульфон є унікальним засобом позакореневої доставки сірки для збільшення виробництва ферментів і білка.

Читати по темі: Стабілізатори азоту – рахуємо прибавки та прибутки

Інша складова Талісман® – повний набір макроелементів (N, P, K, Mg) та мікроелементів (B, Cu, Mn, Mo, Zn, S).

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ТАЛІСМАН® ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ МАКСИМАЛЬНОГО ЕФЕКТУ

За допомогою  Талісман® ми стимулюємо і водночас живимо рослину – цей синергетичний ефект проявляється завжди. Обробка Талісман® культур з видимим рівнем стресу та катаболізму призводить до швидкого візуального відновлення культури та продовження її нормального росту. Проте дослідна робота та досвід агровиробників демонструють, що Талісман® ефективний і для застосування на зовні незмінених культурах, які зазнають навколишнього або хімічного стресу, проте його наслідки непомітні для очей виробників. У цих ситуаціях обробки є дійсно талісманом агровиробника, який прагне отримати найкращий врожай, закладений можливостями генетичного потенціалу культури, за будь-яких нестабільних погодних умов .

Більше про рекомендації щодо застосування Талісман® – склад, норми витрати, сумісність, період використання – дізнавайтеся на веб-сторінці  www.adjuvants.com.ua/talisman .

intracorp_logo

• Неорганічний комбінований біостимулятор-добриво для позакореневого підживлення

• Оптимізує ВРОЖАЙ та його ЯКІСТЬ

• Активує здатність рослини до фотосинтезу

• Стимулює фізіологічний обмін речовин рослини

• Знижує негативний вплив стресових факторів на рослинний організм (посуха, перезволоження, холод, високі температури, хімічний стрес)

Гаряча лінія: (067) 341-79-75

Опубліковано в журналі “Агроном”, 2022

Найсвіжіші матеріали читайте в журналі «Агроном». Слідкуйте за головними агрономічними новинами на нашій сторінці у Facebook та каналі в Telegram

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Чому не завжди спрацьовують бакові суміші або двокомпонентні ґрунтові гербіциди

Дуже актуальною є проблема фітотоксичності грунтових гербіцидів...

Як підвищити стійкість рослин до стресів?

Стрес у рослин – найпопулярніша тема останніх...

Стійкість бур’янів до гербіцидів та шляхи її подолання

Бур’яни – конкуренти культурних рослин за мінеральні...

Погода

Kyiv
рвані хмари
15.7 ° C
16.5 °
14.2 °
45 %
0.9kmh
62 %
Вт
18 °
Ср
11 °
Чт
19 °
Пт
22 °
Сб
18 °